כך תנסו להציל את הנישואין שלכם

עורכת דין גירושין

תהליך הגירושים הוא מסע ארוך ומורכב. כל תהליך הגירושים מורכב מארבעה נושאים עיקריים והם רכוש, משמורת משותפת ראו בקישור וחלוקת הזמן ההורי בין הצדדים, מזונות והסכמה לגירושין. בעקבות החוק החדש ליישוב סכסוך, לפני שמגישים את אחת מהתביעות האלו, צריך להגיש בקשה ליישוב סכסוך, שלאחריה יש עיכוב הליכים של 60 ימים בהם יחידת הסיוע צריכה להזמין את הצדדים לעד ארבע פגישות כדי ליישב את הסכסוך בדרכי שלום.

תהליך גישור

אם ואתם נמצאים במשבר במערכת היחסים שלכם, אפשר לשפר זאת באמצעות תהליך של גישור גירושים שבו בני הזוג מגיעים להסכם ולהסדר יחד עם עורך דין מומחה בתחום, וכך אתם חוסכים בזמן ובעליות הכרוכות בהליך גירושים מול בית המשפט או מול בית הדין הרבני. כאמור, גישור גירושים זהו  אמצעי שבאמצעותו אפשר להגיע לפתרון במקרה של סכסוכי גירושים. זהו כלי מקצועי ומוכח שמאפשר לבני הזוג לנהל שיח באווירה פתוחה בנוגע לשאלות משפטיות שונות ולהגיע להסכמות משותפות יחד.

יתרונותיו של הליך גישור גירושין

מטרת גישור גירושים הינה להגיע להסכמות בין בני הזוג בהסכם גירושים מסודר אשר חוסך את הגשת התביעה לבית המשפט, קראו בנושא בכתובת זו בהרחבה. דרך זו, חוסכת זמן ועלויות לבני הזוג ובנוסף מבטיחה וודאות והבנה בנוגע להחלטות שונות שמתייחסות לניהול החיים אחרי הגירושים. כל אלו, ללא התערבות של בית המשפט. גישור גירושין מתבצע באמצעות מגשר שמאפשר ניהול של שיח נעים בין בני הזוג. תפקידו של המגשר הוא ליצור שיח בנושאי המחלוקת ולהציע פתרונות מתאימים כדי להגיע להסכם מבחינה משפטית. הייחוד של הליך הגישור הוא בכך שהוא מאפשר לשני הצדדים סביבה בטוחה ובה ניהול משא ומתן שמוביל לסיום הסכסוך. 

מומלץ לפנות לעורך דין מגשר מומחה לצורך ניהול הליך הגישור כדי להיעזר בניסיון והידע המקצועיים שלו. עו"ד יונית גזל בעלת ניסיון של למעלה מ10 שנים בניהול מקצועי של תיקי גירושים בבית הדין הרבני, בבתי משפט למשפחה, בבית הדין הרבני הגדול ובתחומים נוספים. נשמח לסייע לכם לסיים את סכסוכם בדרכי שלום ונועם, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *