רעיונות למתנות לידה מעוצבות שהן באמת שימושיות

רעיונות למתנות לידה מעוצבות שהן באמת שימושיות

לידה זוהי הזדמנות שבה רבים מבקשים להעניק מתנות ליולדת ולתינוק. יש בזה סיבות מאוד טובות ונכונות. היות והרך הנולד זקוק לציוד ראשוני בצעדיו הראשונים בעולם ומנגד האם התשושה והעייפה מהלידה לא תמיד מסוגלת לצאת ולבצע בעצמה את מסע הרכישות. האמת היא שגם היולדת שמחה מאוד לקבל מתנות מפנקות עבורה אשר אלו מצליחות לרומם את מצב רוחה והן משמחות אותה לאחר התהליך הקשה אותו היא עברה במהלך הלידה. שלא לדבר על החודשים הארוכים בהם היא נשאה את ההיריון על כל הקושי הטכני, הפיזי והנפשי.

אז מה תקנו ליולדת?

אז הבנו שישנם הרבה אפשרויות איך וכיצד לשמח את היולדת ויש מה לקנות לה. אך לא תמיד נותן המתנה אכן מצליח לקלוע לרצונה של היולדת ולא פעם המתנות הופכות להיות מטרד המונח בארון כאבן שאין לה הופכין.

אז על מנת שהמתנה שלכם כן תהיה מוצלחת וכן תשמח את היולדת, חשוב שתשימו לב לכמה וכמה נתונים כאשר אתם באים לרכוש את המתנה ליולדת.

מתנה שימושית

לפני הכול חשוב לשים לב כי המתנה אותה אתם בוחרים להעניק ליולדת היא מתנה שעשויה לבוא לשימוש. אם אתם מכירים את היולדת מקרוב, אתם כנראה גם מכירים את הרגלי החיים שלה ואת העדפותיה. על פי זה תוכלו בהחלט להיכנס מעט לראש שלה ולנסות לחשוב האם המתנה אכן תשמש אותה ותשמח אותה והיא לא תהפוך למטרד מעיק ומעצבן.

כמובן שבבחירת המתנה אל תשכחו להתחשב במין התינוק. האם אתם רוכשים מתנה לבן, מתנה לבת או בכלל תאומים!

פתק החלפה

אחד הפרטים הכי חשובים בכל מתנה שאתם מעניקים, זהו צירוף של פתק החלפה. כאשר אתם מצרפים פתק החלפה אתם למעשה מאפשרים ליולדת להחליף את המתנה בבית העסק ולקבל תחתיו מוצר חילופי שהוא יותר חשוב לה. אף פעם אל תשכחו לבקש מהמוכר בחנות את פתק ההחלפה אם אתם באמת רוצים שהיולדת תהיה מרוצה בסופו של דבר מהרכישה.

שובר קנייה

יש כאלה המעדיפות לקבל שובר מתנה. כך הן יכולות לרכוש לעצמן בדיוק את המוצר הרצוי והדרוש להן. ברור ששובר הוא פחות מרשים ופחות בולט ממתנה גדולה ועטופה. אך אם תשאלו את היולדת, לא פעם זה מה שהיא תרצה לקבל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *