מה עושים אם הקפיץ של הטרמפולינה נהרס?

אם פעם טרמפולינות היו נחלתם הבלעדית של אתרי הנופש והלונה פארקים, כיום אפשר לראות כמעט בכל חצר בית, טרמפולינות מכל הגדלים והצבעים ומשלל הסוגים והגוונים הקיימים בשוק. מחירם לא יקר והם מתאימים לכל מקום שרק נרצה להציב אותם.

מה עושים אם הקפיץ של הטרמפולינה נהרס?

אחד הדברים המעצבנים שיכולים לקרות בזמן קפיצה על טרמפולינות הוא שחרור של אחד הקפיצים בטרמפולינה מה שמקלקל את כל החוויה ומצריך בהרבה מקרים טיפול אפור ומייגע בהחלפת אחד כזה שלרוב רק יגרום לבלאגן גדול יותר.

חנויות רבות שמוכרות טרמפולינות לחצר או לכל מטרה, מחזיקות אצלן איש מקצוע שמתמקצע בתיקון מוצרים מהסוג הזה כדי שבמקרה כזה של שחרור קפיץ או כל חלק מהטרמפולינה, יהיה זמין לתקנו. ניתן להזמין טכנאי טרמפולינות לכל בעיה שלא תהיה מהחנות המספקת את המוצר.

האם טרמפולינות בריאות לילדים? |

אם אכן תרכשו טרמפולינה ותשמרו עליה כראוי, נחמד יהיה לדעת שמעבר לקפיצות שהילדים אוהבים לעשות עליהם, אתם תורמים לבריאות של ילדיכם, קפיצה על טרמפולינה, כמו כל ספורט כמעט, מסייעת בחילוף חומרים, משחררת אנדורפינים שמעודדים מצב רוח חיובי ואף קפיצה על טרמפולינה מרגיעה את מערכת העצבים של הילד. (בטוח שגם את זה של ההורים)

מבחר גדול של טרמפולינות ממתין לכם ב Mena Sport

טיפים חשובים לתחזוקה נכונה של הטרמפולינה |

לאחר שרוכשים טרמפולינה, אחד הדברים החשובים כהתחלה לפני הכנסת ילדים לתוכה, היא לקבע אותה לאדמה או למקום שלא יוכל לזוז גם בתנודות קשות, זאת בכדי למנוע התהפכות בזמן הפעילות או תזוזה בזמן קפיצות. מקרים בהם הטרמפולינה התהפכה קרו יותר מידי ואת זה יהיה חשוב למנוע

כשהילדים עולים לקפוץ על הטרמפולינה, רצוי לוודא שהם עולים ללא נעליים, שהבגדים שלהם אינם כוללים פינות חדות שיכולים לעשות נזק בזמן קפיצה לא נכונה ושהכיסים שלהם ריקים מחפצים קשים כדוגמת חצץ, גולות, חלקי לגו וכדומה.

איך לעלות על טרמפולינה? |

רצוי לוודא לפני משחק שהילדים משתמשים רק בסולם עבור עליה וירידה, כך שלא יווצר לחץ במיקום של פתח הכניסה לטרמפולינה. הדבר גורם לקרע בטרמפולינה שרק יתרחב עם הזמן וזה יהיה מאוד חבל.

הטרמפולינה הנמכרת ביותר בישראל לבית ולגינה לחצו למידע לנוסף

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *