טיפים לניקוי ארון חשמל

טיפים לניקוי ארון חשמל

על מנת שארונות החשמל יוכלו לתפקד באופן תקין תוך שמירה על רמת הבטיחות המקסימלית שלהם, יש להשקיע בניקוי קפדני ושגרתי של ארונות החשמל. הניקוי הקבוע מסייע מאוד בצמצום סיכונים של שריפות בלוח החשמל, הוא מפחית את הטמפרטורה של הפעילות של לוח החשמל וכך גם משתפרת האיכות של הולכת החשמל בפועל.

על מנת שניתן יהיה למקסם את תפוקתו של לוח החשמל ולמנוע תקלות בטיחות תוך חיסכון מהותי מבחינה אנרגטית, הרי שמומלץ מאוד להשקיע בניקוי היסודי של ארונות החשמל.

איך מנקים את ארונות החשמל?

למעשה קיימות שיטות שונות לצורך ניקוי ש ארונות החשמל. אך אפשר בהחלט לציין כי השיטה הכי טובה והכי מומלצת כיום היא השיטה של ניקוי בעזרת קרח יבש. מדובר בשיטה שהיא המומלצת והמועדפת מכל הבחינות.

את ההליך מבצעים באופן יבש לחלוטין כך שאין כל חשש מפני נזקים אפשריים למשטח וכך גם לא נשארים משקעים כלשהם.

מה זה ניקוי באמצעות קרח יבש?

הקרח היבש הוא בעצם תצורה יבשה של פחמן דו חמצני. מדובר בתצורה אשר זו נוצרת כתוצאה מאחסון של הפחמן הדו חמצני בתנאים מוקפדים של לחץ כך שהוא הופך לחומר יעיל במיוחד. השימוש מתבצע על ידי התזה הנעשה לצרכי הניקוי. כאשר מתיזים את החומר והפחמן הדו חמצני מתפשט, נוצר חומר שהוא דמוי שלג שנדחס והוא מקבל צורה על יד שיחול – אקסטרוזיה. השיחול למעשה מגדיר את גודלם של הגרגירים אליהם נצרכים לצורך ביצוע הניקיון הספציפי.

למה זה טוב?

למה אנחנו למעשה ממליצים דווקא על השיטה הספציפית הזו?

ניקוי ארונות חשמל או ניקוי צנרת אשר נעשה על ידי הטכנולוגיה של קרח יבש מסיר בצורה המקסימלית והטובה ביותר את כל מה שעשוי להפריע בארונות החשמל. זה כולל את כל המזהמים המפריעים לתפקוד האופטימאלי של לוח החשמל כולל את השומנים את האבק ואת הפיח, החומצות, השבבים וכל גורם אחר אשר עשוי לזהם את ארון החשמל.

זוהי הדרך להשיג את רמת הניקיון המקסימלי בלי שהיה צורך לעשות שימוש בכימיקלים שונים כמו גם בממיסים שונים אשר בהם השימוש אינו רצוי כל כך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *