חגיגות ימי הולדת באווירה אחרת

חדרי בריחה ליום הולדת

אין כמו חגיגות ימי הולדת, בעיקר אם אנו המוזמנים.. החוויה המאכלים הצבעים האורחים התלבושות הצעקות הממתקים וכל העולם הזה שכשאתה נכנס אליו, אתה לא ממש רוצה לצאת ממנו. ימי הולדת הם ממכרים וכייפים ובעיקר משאירים טעם של עוד.

חגיגות ימי הולדת באווירה אחרת |

ישנם המון דרכים לחגוג ימי הולדת. יש את הדרכים הקלאסיות שבהם הילד או הילדה החוגגים מביאים מהבית עוגה גדולה לגן ולבית הספר, התלמידים שרים, מוחאים כפיים, משתוללים ובעיקר אוכלים את כל המתוקים המוגשים להם ללא הבדל גזע צבע וצורה.

הדרך הקצת שונה כדי לחגוג את יום ההולדת, הוא לעשות משהו ביזארי ושונה לחלוטין. למשל, לקחת את כל הכיתה ליום כייף ב.. חדרי בריחה. חדרי בריחה ליום הולדת, על כל המשמעות שבדבר, יגרמו לילדיכם לחוויה שכנראה לא ישכח לעולם.

חדרי בריחה במרכז הארץ |

כיום, חדרי הבריחה נכנסו אל חיינו מלא מלא מה שנקרא, הם מציעים את האטרקציות מהסוג האחר שאותם תלמידי בית ספר פחות מכירים אך בהחלט יתאימו גם להם. הבחירה בימי הולדת נעה בין זו הקלאסית כאמור, לזו המציעה אטרקציות מסוג אחר, ליום ההולדת.

מעבר לחדרי בריחה לילדים , יכולים התלמידים לחגוג את יום ההולדת עם חתן השמחה גם ביום גיבוש מעולה, המקנה להם חוויה בלתי נשכחת עם שלל פעילויות כמו מתנפחים, מבוכים, תרגילי ריכוז, ליצנות, פנטומימאי וכו', דברים אלו גורמים לתלמידים, לא לשכוח אף פעם את המסיבה שאותה חגגו עבור חברם ביום הולדתו.

חגיגות ימי הולדת בצורה קצת אחרת |

חגיגות ימי הולדת באווירה אחרת, ניתן גם לעשות במסגרת יציאה למרחב מסוים, ועריכת פיקניק עבור התלמידים, הקצת אוהלים והצבת יעדים לכיבוש וכדומה. באטרקציות מסוג זה, לא רק חתן השמחה החוגג יום הולדת נהנה אלה כל המשתתפים, חבריו לכיתה, נהנית לעיתים יותר ממנו עצמו

נכון, אולי מה שתיארנו כחגיגת יום הולדת עבור נער, היא כנראה רבה מידי לגילו אך אפשר בהחלט לערוך את היום הזה גם במסגרת טיול אמצע שנה וכך לשלב בתוכו גם את החוגגים ימי הולדת באותו החודש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *