השתלת שיער – כל מה שצריך לדעת!

השתלת שיער - כל מה שצריך לדעת!

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים (וגם נשים) בוחרים להחזיר את השיער שהיה פעם על ראשם: באמצעות טכניקה חדשה והיא השתלת שיער. פעולה זאת שהופכת חכמה ואפקטיבית יותר מיום ליום – מאפשרת לרבים להנות משיער מלא ועוזרת לרבים להילחם בהתקרחות. 

כפי שאנו יודעים, דילול השיער יכול להתרחש מטעמים של גנטיקה, כמו גם מסטרס: חרדות: בשל מחלות עור: או תזונה שאינה מאוזנת. עם זאת, החדשות הטובות הן שאפשר להשתיל שיער ולעשות זאת ביעילות.

למידע מקיף ומקצועי בנושא, בקרו באתר של ד"ר זריאן:

https://drzrian.co.il/

אבל מה זאת הטכניקה באמצעותה משתילים שיער?

מי שרוצה להכיר לעומק את השיטה, חשוב שיבין כי מדובר בהליך כירורגי אשר נועד לשלוף במיומנות זקיקי שיער מאזורים פוריים בגוף (שהם אלה ש"שיתרמו" את השיער שיושתל על הקרקפת), בעוד שלאחר הוצאת הזקיקים, הם יושתלו באזורים הקרחים על הקרקפת. בכך מטפלים כיום רופאים מומחים בגברים אשר שיערם אבד, וכעת הם רוצים למלא את השיער החסר על הראש. 

איך זה אפשרי?

מי שעדיין תמהה לגבי היכולת להשתיל שיער, יוכל להכיר באת השיטה באמצעות ההסבר שגורס כי שתלים של זקיקי שיער נלקחים בדרך כלל מזקיקים אשר נחשבים עמידים גנטית נגד התקרחות, ובכך הם הופכים מעולים להשתלה. מי שיבחר להשתיל שיער על ידי המומחים, יוכל להנות משיער מלא שנלקח מאזורים כמו החלק האחורי של הראש: שם הזקיקים חזקים יותר. 

איפה עושים את זה?

כיום, מרבית הטיפולים נעשים בטורקיה, מדינה בה אפשר לבצע את התהליך בעלויות נוחות יותר. מי שיבחר קליניקה להשלת שיער – חשוב שיוודא כי הוא מקבל את כול הדרוש כמו פגישת ייעוץ, כרטיס טיסה ולינה בטורקיה, שם ניתן לקבל טיפולים משלימים למילוי שיער, וכמובן ביצוע התהליך בצורה הבטוחה ביותר. בשל כל אלה, רבים בוחרים להשתיל שיער בטורקיה, ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *