איך יודעים שהלך המצבר ולא משהו אחר?

איך יודעים שהלך המצבר ולא משהו אחר?

כפי שכולנו יודעים, להיות בעליו של רכב זה לא רק לנסוע בהנאה ממקום למקום ולא להיות תלויים באף אחד. בפועל זה גם אומר להתמודד עם אחריות לא קטנה, כמו לדוגמא, כאשר יש תקלות שונות ברכב. אם אתם תוהים האם הבעיה שלכם ברכב כעת היא שהלך המצבר או שיש כל בעיה אחרת, כדאי שתדעו: אם הרכב לא מניע בפתאומיות, כנראה שפשוט נגמר לכם המצבר. בנוסף לכך, זו אחת הבעיות הכי נפוצות שיש, כך שאם הרכב לא עשה שום סימנים אחרים לפני זה, הסבירות שהבעיה היא המצבר מאוד גדולה.

מה עושים?

עד לפני כמה שנים אנשים שנתקעו בדרך כי הלך להם המצבר היו צריכים להתקשר לגרר ולחכות שעות ארוכות. הגרר היה מגיע, מעלה את הרכב ונוסע למוסך הנדרש. היום, לעומת זאת, כדאי לדעת שאפשר גם אחרת, שכן היום יש גם מוסכים ניידים שיוכלו להגיע לכל מקום שבו אתם תקועים ולהעניק שירות תיקונים או חילוץ. זה אומר שאתם מתקשרים, מדווחים שנראה נגמר לכם המצבר ותוך זמן קצר מגיע המוסך הנייד. משמעות הדברים היא שבצורה כזאת ניתן יהיה להחליף לכם את המצטבר בכל מקום שבו אתם נמצאים וכך תוכלו לחסוך זמן רב. בנוסף, זה גם יחסוך לכם כסף ולכן בהחלט שווה לקחת בחשבון את האפשרות הזאת.

לאיזה מוסך נייד כדאי להתקשר?

בין אם אתם בטוחים שהבעיה היא במוסך ובין אם מדובר על כל בעיה אחרת, חשוב לבדוק לאיזה מוסך נייד אתם מרימים טלפון. אנחנו ממליצים שתבדקו האם מדובר על מוסך נייד:

  • שקיים כבר שנים
  • שעובד בפריסה ארצית
  • שיש לגביו חוות דעת חיוביות באינטרנט
  • שיוכל לשלוח אליכם מישהו כמה שיותר מהר

בנוסף, כמובן שצריך גם לבדוק את המחירים של טיפול לרכב בשטח. אין ספק שכדי לא להמתין שעות ארוכות בכביש כל אחד מאתנו יהיה מוכן לשלם סכומים לא מבוטלים, אך זה עדיין לא אומר שחובה לשלם את הסכום הכי גבוה שיש. לכן, כאשר אתם מתקשרים למוסך כזה או אחר כדאי יהיה לבדוק, בין היתר, על איזה מחירים מדובר וכמה יעלה לכם השירות. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *