התחלתם לעסוק בעיסוי – איזו מיטת עיסוי תתאים לכם?

woman-in-white-towel-3212164

אם התחלתם לעסוק בעיסוי, ככל הנראה אחת מהרכישות הראשונות שאתם צריכים לבצע זה רכישה של מיטת עיסוי. המבחר שקיים כיום הוא לא נגמר, ומכאן הבחירה שלכם הופכת להיות הרבה יותר קשה ממה שנדמה לכם. אז רגע לפני שאתם הולכים לאיבוד בין כל האופציות הקיימות, קחו נשימה עמוקה ותקראו את המאמר הבא. החלטנו לכתוב את המאמר על מנת לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה מכל ההיבטים. כי בסופו של יום מיטת עיסויים טובה תהיה אידיאלית גם עבורכם וגם עבור המטופלים שלכם.
כמו כן, תוכלו לחפש מכשירי עיסוי חשמליים על מנת להשלים את האפקט של הטיפול!

איך תוכלו לבחור את מיטת העיסוי שתתאים לכם?

הדבר הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב זה כמובן המידות של מיטת העיסוי. מרבית המעסים מעדיפים לבחור במיטות עיסוי ברחוב של 70 ס"מ, אך כמובן שישנן מיטות רחבות יותר וגם צרות יותר. מבחינת האורך, האורך הנורמלי של מיטת עיסוי הינו 185 ס"מ ללא משענת הראש. אם נחשיב את משענת הראש האורך מגיע לאורך מקסימלי של 205 ס"מ. 

כעת נדבר על חומר הגלם שממנו אמורה להיות עשויה מיטת הטיפולים שאתם בוחרים. בתור מעסים אתם אלה שצריכים לבחור את החומר שממנו תהיה עשויה מיטת הטיפולים שלכם, כך שהחומר ישתלב עם סוג העיסוי שלכם. אם אתם רוצים לשנע את המיטה ממקום למקום תצטרכו לבחור במיטה העשויה מפלסטיק, אם אתם מעדיפים מיטה יציבה במקום אחיד האפשרות הרלוונטית ביותר תהיה מיטת עץ.

ישנו משקל מקסימלי שמיטת טיפולים יכולה להכיל, ואם אתם יודעים שיש לכם מטופלים כבדי משקל – חשוב מאוד להיערך לכך בהתאם. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו המיטה שלכם תישבר, סיטואציה שיכולה להיות לא נעימה גם לכם וגם למטופל עצמו. לכן תוודאו כי המיטה תהיה עמידה בכל סיטואציה מבחינת המשקל של המטופלים שלכם.

והאלמנט האחרון שהוא זה שיכול לשנות את כל חוקי המשחק מבחינתכם זה כמובן העלות של המיטה. כיום תוכלו למצוא מבחר ענק של מיטות במגוון רחב של מחירים, ומכאן אתם צריכים להתנהל בזהירות על מנת למצוא את מיטת הטיפולים האידיאלית עבורכם.
רלקס מרקט הוא אחד מבין מאות האתרים בהם תוכלו למצוא את מיטת הטיפולים ושלל האביזרים הנלווים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *