מה כולל שירות של ניקוי חלונות

ניקוי חלונות מקצועי

ניקוי חלונות, מעבר להגדרה הספציפית הנשמעת משמו, הינה גם עבודות תחזוקה חיצוניים. מעבר לניקיון ישנם הרבה מפגעים בחזית הבניין, שאיש אינו חושב אפילו לנקות שם. חברה המתמחה בסוג עבודות אלו, תהיה יעילה עבורכם.

מה כולל שירות של ניקוי חלונות |

מעבר לניקוי אבק, פיח, כתמים ולכלוכים הנמצאים כמעט על כל חלון, ישנם עוד טיפולים הנעשים בגובה, שדורשים מיומנות בלתי מתפשרת של עבודה בתנאי סיכון כה גבוהים. סתימת חורים, תיקון קיר ושילוט הגובה וכדומה, הם רק חלק מהעבודות הנלווים לניקוי חלונות.

בטיחות בעת ניקוי חלונות בגובה |

רבים מחוץ לתעשייה הזו, חוששים מהאופי המסוכן לכאורה של עבודות עם גישה לחבלים התומכים במשטח העבודה. אכן, אפילו איננו יכולים להתכחש לכך שההשתלשלות בראשו של גורד שחקים נראית די מסוכנת. 

עם זאת, ממש כמו כל עבודה שמתבצעת באמצעות גישה לחבלים,ניקוי חלונות מקצועי בגובה דורש תשומת לב רבה לפרטים בכל הנוגע לבטיחות. זה כולל נקיטת אמצעים כגון:

  • בדיקת תקינות של כל ציוד העובדים. על פי חברות ביטוח: "יש לבצע בדיקה חזותית, מישוש ופונקציות לפני כל שימוש."
  • ווידוא יסודי על הכלים וכשירותם, כדי שיהיו מאובטחים ברתמות עובדים עם שרוכים יעודים, וכדי למנוע נפילתם של חפצים, דבר שיגרום נזק לאנשים שמתחתם.

מדוע לנקות חלונות בסנפלינג? |

גישה לחבלים, נהנית מהיתרון בכך שהיא מאפשרת לטכנאים לנקות חלונות שפשוט בלתי ניתנים להשגה, בעת שימוש באמצעי גישה אחרים. 

בעוד שסולמות, פלטפורמות תלויות, פלטפורמות עבודה אוויריות ופיגומים אינם יכולים להגיע לאותם מקומות שקשה להגיע אליהם יותר (כלומר תלולים גדולים, פנים פרוזדורים, חלונות לא אנכיים), טכנאים על החבלים, חווים יציבות רבה עם מעט מאוד מגבלות.

יתרונות בניקוי בגובה |

המוצא העיקרי כאן הוא שחלק מהעבודות מוגשות בצורה הטובה ביותר באמצעות אמצעי גישה מגוונים יותר ושאינם מפריעים להתנהלות המקום. 

אם הבניין שלכם זקוק לניקוי חלונות ואתם מודאגים מההשלכות בעלות ובזמן של ביצוע פעולת הניקיון, גישה לחבלים עשויה להיות דבר החוסך את כל זה. חברות רבות ברשת ישמחו להעניק לכם שירותים כפי שתוכלו למצוא באתר: https://genesisfound.io/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *