דובי ענק בתל אביב

דובי ענק בתל אביב

דובי ענק בתל אביב, ניתן למצוא בכמה וכמה מקומות, כאשר את הדובים הטובים והענקיים ביותר, ניתן למצוא דווקא ברשת המוכרת את מרכולתה באזור תל אביב אך גם אם כן מצאתם כמה, כדי שתבררו טוב יותר על מחירים ואיכויות פרווה של הדובי.

דובי ענק בתל אביב

דובי הוא אחד מהצעצועים היותר מגניבים שקיימים עבור הילדים שלנו. כיום, הדובי הפרוותי הענקי שאנו מכירים מפעם כמשהו קטן יותר, הפך לו עם הזמן לענקי ממש, ואי אפשר לדעת באמת מתי חברות המייצרות אותו, יחשבו להפסיק את גודלו.

מתל אביב, קיים מגוון רחב של חנויות, בהם ניתן לרכוש דובי ענקי, מכל הגדלים והצבעים ולכל הגילים, כי כאשר הילד שלכם ירצה אחד כזה, הוא בוודאי לא יהסס להראות לכם כמה הוא רוצה לעצמו אחד כזה.

מדוע דובונים יכולים לעזור לילד?

לא רק שדובונים הם אובייקט המעבר המושלם עבור הילד, אלא שהוכח שהם גם מעוררים התפתחות חברתית. קרוב לציון של חצי שנה, תינוקות מתחילים לשוחח עם הסובבים אותם.

זה כאשר המוח מתחיל להכין רמזי שיחה עם יצורים אחרים ולא רק להשמיע קולות. זה די מקובל שתינוק 'משוחח' עם הצעצועים שלו.

אמנם הדוב אינו יכול לדבר עם התינוק, אך הוא יוצר קשר עין ומציע "אוזן קשבת" עבור התינוק.

דובי עוזר לילדים שעברו טראומה

יש סיבה שמרכזי טראומה, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים רבים, משתמשים בדובונים בעבודה עם נפגעי טראומה צעירים, כולל ילדים שעברו התעללות מינית.

הנוחות שמגיעה עם אהבת דוב ממולא, יכולה לקדם סביבה בטוחה שבה ילד מפוחד, אבוד או פגוע ייפתח וירגיש שוב בטוח. ילדים אלה זקוקים לנוחות תמידית, כשיש להם דוב משלהם, והם עשויים לשמור עליו לאורך זמן רב יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *