מוניות 6 מקומות – כיצד בוחרים

מוניות 6 מקומות - כיצד בוחרים

אחת הדרכים להתנהל בצורה יעילה יותר בישראל, היא באמצעות שירותי הסעות של מוניות, בעוד שפקקים ארוכים, עלויות חנייה גבוהות, פחות מקומות לחנות והוצאות רכב גבוהות – מובילות למסכנה כי שירותי הסעות של מוניות קטנות או גדולות – יכולים לייעל משמעותית את החיים.

אחת הדרכים לשנע עובדים/ מטיילים/ אורחים ושאר אנשים – נעשית באמצעות מונית 6 מקומות. מונית כזאת מכילה יותר אנשים, לכן היא מאפשרת הסעות לכול מטרה, החל מעבור אירועים, שמחות, סיורים, עבודה וכדומה. אבל כיצד בוחרים מוניות כאלה? כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בהמשך.

מי שרוצה לשכור מוניות 6 מקומות, יכול לפנות אל חברות המצעיות שירותי הסעות בכול הארץ. אבל כיצד בוחרים חברת הסעות טובה? הנה כמה עקרונות חשובים:

בטיחות

שימו לב כי אתם בוחרים חברה ששמה דגש על בטיחות. וודאו כי בכול מושב במונית יש חגורה וכי הרכבים עברו טסט ובדיקות בטיחות. וודאו כי הנהגים מיומנים ומקצועיים ויכולים לנהוג בבטיחות על הכביש ולנהוג באדיבות עם הנוסעים.

איכות

אין זה משנה אם אתם אלה שנוהגים או שאתם בוחרים מונית עם נהג, מה שצריך לבדוק הוא כי המונית איכותית. וודאו כי יש מזגן תקין ברכב, כמו גם חלונות נפתחים ונסגרים בקלות. בחרו מונית משודרגת שמציעה מקסימום נוחות תוך בחירת רכב תקין שנוסע בצורה חלקה על הכביש. בחרו חברת הסעות מומלצת ומקצועית בעוד שניתן לקבל המלצות על חברת הסעות טובה כמו קוויק סרביס באמצעות הרשתות החברתיות, כמו גם מחברים, בעלי עסקים ואף מי ששכר מונית כזאת בעבר.

התאמה

שימו לב כי המונית מתאימה למספר הנוסעים שלכם, וכי ישנו תא מטען גדול דיו למזוודות או לציוד בעת הצורך. ישוב לבחור מונית בהתאמה לאירוע, כמו כזאת שמיועדת לתיירים או לשמחות, כדאת במתאימה להסעות עובדים או מונית הסעות לנתב"ג.

לסיכום, רבים מחלטים כיום לשכור מונית עם נהג מקצועי על פני נהיגה באופן עצמאי. בחירה כזאת נחשבת בטיחותית, יעילה ופרקטית עבור מגוון מטרות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *