הקושי בשליטת השתן בלילה

הקושי בשליטת השתן בלילה

שליטה על הסוגרים היא יכולת נרכשת שכל אחד אמור לרכוש אותה במהלך שנות חייו הראשונות. במהלך שנים אלו אמור הילד ללמוד על גופו, להכיר את איבריו השונים ולזהות תחושות שונות שקוראות לו ללכת לשירותים. אך בעוד מרבית הפעוטות מצליחים לרכוש את המיומנות הזו ושולטים על סוגרים בסביבות גיל שלוש, הרי בעניין הגמילה בשנת הלילה הרבה עוברים תהליכים קשים ותקופות לא נעימות. וזאת משום שיש קושי בשליטת השתם בלילה.

השינה העמוקה והקושי לשמור על לילה יבש

מרבית הילדים מגיעים לידי הרטבות לילה בגין הסיבה הפשוטה שהשינה שלהם עמוקה כל כך, עד שהם כלל לא מרגישים את האיתות שהגוף שלהם שולח להם במטרה לגרום להם לפנות לשירותים. התוצאה היא הרטבה במיטה… מכיוון שהסיבה היא כה טבעית ופשוטה, הטיפול של ד"ר טל שגיא יופנה לכיוון הזה ויחתור להביא את התועלת הרצויה. כך שהילד ירכוש את המסוגלות לשמור על הסוגרים שלו גם בלילה וגם מתוך שינה נעימה.

ד"ר קובי שגיא ושליטה בלילה

ד"ר שגיא מגיע מתחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי. והוא מביא עמו שיטות טיפוליות וכלים מקצועיים אשר מוכיחים את עצמם בצורה יעילה מאוד בתחום זה של הרטבות לילה. כמו כן משלב ד"ר שגיא גם שימוש במכשיר פיפימון אשר מעודד את הילד לקום בלילה ולחוש בעת הצורך כי עליו לפנות לשירותים. מסתבר כי הטיפול הזה מצליח לשלב את המרכיבים הנחוצים באמת, שכן הוא במציאות מוכיח את עצמו ומביא את המטופלים להצלחה מדהימה.

ד"ר טל שגיא וליווי אישי לכל מטופל כדאי להתייחס לעובדה כי הטיפול אצל ד"ר טל שגיא מתבצע בצורה אישית, אחד על אחד. כלומר, המטופל יושב בביתו מול מסך המחשב, ואילו מולו הוא פוגש את המטפל שמנהל עמו שיחה טיפולית. כך הילד חוסך את החשיפה העצמית בביקור פיסי בקליניקה, והוא יכול ליהנות מטיפול מקצועי וטוב מכל מקום בעולם בו הוא נמצא. הטיפול האישי מותאם היטב לנקודת המוצא של כל מטופל, והוא מחזק את היכולות ואת הכלים של המטופל, כך שהוא אכן חווה טעם של הצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *