חדרי בריחה

חדרי בריחה

חדר בריחה, או בשמו הלועזי אסקייפ רום, הוא אטרקציה איכותית במיוחד. למי שאינו מכיר, מהות המשחק היא, שקבוצת אנשים נכנסת לחדר נעול, ושם היא מנסה לצלוח אתגר הרפתקני, כמו לעצור אסון שקרב ובא או להימלט ממנו, וזה כאשר היא נמצאת במרוץ נגד הזמן. החדר מעוצב ומאובזר בהתאם לעלילה, מה שנותן את התחושה שזה קורה במציאות. כדי לעמוד במשימה, עליהם לפתור חידות, למצוא רמזים, לפענח צפנים, כאשר כל פרט בחדר יכול להיות משמעותי. לצורך כך עליהם להשתמש בחוכמתם ובכישוריהם השונים, כמו ביקורתיות, יצירתיות ועין-חדה, וביכולות אנליטיות ואסטרטגיות. ההנאה שנגרמת למשתתף אחרי שעמד במשימה בהצלחה, בצירוף חווית הפחד ושיתוף הפעולה שחווה בצוותא עם משפחתו או חבריו, גרמו למשחק להיות פופולארי מאוד. 

חדר הבריחה הראשון הוקם בשנת 2006, בעמק הסיליקון שבקליפורניה. בשנת 2007, הוקמו חדרי בריחה נוספים, ביפן בסין בשוויץ ובהונגריה, ובהמשך הוא כבש בסערה גם את שאר העולם. לישראל הוא נכנס בשנת 2014, וכיום ישנם כ350 חדרי בריחה, הפזורים ברחבי הארץ, קבלו קופונים לאקסקייפ רום בלינק.

בורחים דווקא מהמחיר הגבוה? לא מה שחשבתם   

רבים מחשיבים את חדרי הבריחה לאחת האטרקציות היקרות ביותר. זמן המשחק שלו הממוצע הוא כשעה, בעוד שהעלות הממוצעת לקבוצה נעה בטווח של 250-800 ₪, כאשר זה נקבע בעיקר על פי כמות המשתתפים שיש בקבוצה. וכמובן שככל שחדר הבריחה איכותי מוצלח ומבוקש, כך זה יעלה לכם בהתאם.

מה ניתן לעשות, שמצד אחד אתם עקרוניים לא לשלם יקר מדי, אך מצד שני גיליתם חדר בריחה עם תוכן מרתק באמת, ואתם מאוד רוצים לנסות? ראשית, תבדקו באתר שלהם, האם הוא מעניק הנחה למשתתפים מסוימים, כמו לחיילים, סטודנטים, לילדים קטנים ולאלו שחוגגים יומולדת בשעת המשחק. שימו לב גם למועד המשחק: למרבית החדרים, בימים ראשון עד רביעי, התעריף הוא נמוך, מאשר בסופ"ש.

אם אינכם זכאים להנחה, או שההנחה היא מינורית ולא משמעותית, כדאי לכם לחפש קופון בכתובת הזו. היכנסו לאתרי הקופונים השונים, וחפשו קופון שיעניק הנחה על החדר שבחרתם. למעשה, זוהי הדרך המשמעותית ביותר כדי להשיג כרטיס כניסה בזול.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *