הכירו את הסטארטאפ שיעשה לכם סדר בכל הנסיעות העסקיות הבאות שלכם

נסיעות העסקיות


נסיעות עסקים, הן הרבה פעמים מאוד לא פשוטות ובוודאי לא שגרתיות. לעיתים מדובר על נסיעות מהיום למחר, לעיתים מדובר על נסיעות אל יעדים שמעולם לא ביקרנו בהם, לא פעם הכוונה ליעדים שהם לא בהכרח מדינות תיירותיות במובן הקלאסי של המדינה, וכן לא פעם מדובר על נסיעות מסובכות בגלל המבנה שלהן, בגלל הצרכים המשתנים, התנאים של הנסיעה ועוד. 

היום, אם אתה בעל חברה ויש לך עובדים שנוסעים באופן קבוע לחו"ל לטובת נסיעת עסקים, אתה בדרך כלל לא תוכל לנהל את הזמנת הטיסות והמלונות בכוחות עצמך. לכן, יש סיכוי גדול שתעבוד עם סוכנות נסיעות או עם חברת תוכנה שמעניקה פתרון דומה בכדי שתוכל להתעסק במה שבאמת חשוב ובכדי שתוכל להשיג מחירים טובים יותר ולנהל את ההזמנות באופן פשוט. בסופו של דבר, אני משער שהייתם רוצים שהעובדים שלכם יוכלו לטוס ולבצע את נסיעת העסקים שלהם בצורה האולטימטיבית.

לפני שנסביר מה בדיוק החברה יכולה לבצע עבורנו בכל הקשור לנסיעות העסקיות שלנו, חשוב לציין כי ניהול נסיעות עסקים בצורה לא יעילה יכול להשפיע על איכות נסיעת העסקים שלנו, על כמות ההוצאות שלנו בין אם אנחנו מדברים על עלות הטיסה והמלון, במיוחד אם יש לנו תקלות ושינויים בדרך. אם נתכנן את הנסיעה בצורה לא יעילה, בתור חברה, אנחנו רק נפסיד מזה בסופו של דבר. 

מה טרוול סוט יכולה לעשות בשבילנו

באמצעות טרוול סוט אפשר לפקח, לתכנן ולהזמין טיסות ובתי המלון ברחבי העולם, ליצור מדיניות נסיעות בחברה לכלל העובדים, לקבל תמיכה 24/7 מנציג אנושי, להפיק דוחות ותובנות לגבי כל הנסיעות העסקיות של החברה ועוד. החברה מציעה פתרון כולל שמחליף את סוכנויות הנסיעות בפתרון אינטרנטי קל לתפעול ויעיל במיוחד.

החברה כמובן עומדת בקשר ישיר עם הלקוח, על כל דבר ודבר, היא יודעת לספק לנו את תמונת המצב המלאה, בהתאם לצרכים שלנו בתור חברה ששולחת עובדים לנסיעות עסקים ברחבי העולם. בסופו של הדבר, הפתרון של טרוול סוט יכול לעזור לחברה לחסוך כסף וזמן יקר ערך בכל הקשור להתעסקות שיש בניהול נסיעות עסקים לחו"ל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *