סינוסיטיס- פתרונות שהם לא ניתוח

סינוסיטיס- פתרונות שהם לא ניתוח

סינוסיטיס יכול לגרום לכאבי ראש משמעותיים מאוד. אם הנזלת שלכם לא נגמרת ובמקביל אתם סובלים מכאבי ראש רציניים יתכן מאוד שאתם סובלים מסינוסיטיס ולכן כדאי מאוד שתיגשו לרופא המשפחה שלכם על מנת לאבחן את המצב ולקבל טיפול בהתאם. בעוד שישנם רופאים שימליצו לסינוסיטיס כרוני ניתוח או לסינוסיטיס לא כרוני טיפול באנטיביוטיקה, כדאי מאוד שתדעו שמדובר בתופעה שלא פעם ניתן לטפל בהם ללא הליך כירורגי פולשני ואפילו ללא נטילת אנטיביוטיקה.

מהו סינוסיטיס?

כאשר מדובר על סינוסיטיס, מדובר בעצם על דלקת אשר תוקפת את הקרומים הריריים של האף עצמו וגם של מערות האף. כמעט כל אדם סובל מדלקת זו בשלב כלשהו בחייו. במרבית הפעמים הסינוסטיס יחלוף עם טיפול מתאים אך לעיתים הוא לא יחלוף ויהיה כרוני. הסינוסיטיס לרוב יגרם כתוצאה מהצטננות כלשהי או נזלת ויראלית עליה ניתן לקרוא כאן. לכן, אם אתם מקוררים ויש לכם נזלת ולאחריה מופיע גם כאב ראש, יתכן מאוד שאתם סובלים מסינוטיס. אם אתם תוהים מתי עליכם לפנות לרופא משפחה לצורך אבחון בעיה זו הרי שבמקרה של הצטננות ונזלת אם אתם חשים כאב באזור המצח, מתחת לעיניים, באזור הרקות, סביב ואף ואף בשיניים או בקודקוד, רצוי שתפנו לרופא המשפחה שלכם לצורך אבחון הבעיה. לא פעם, גם קושי לנשום וחום יכולים להעיד על סינוסיטיס.

כיצד מטפלים בסינוסיטיס?

ישנם לא מעט רופאים אשר לאחר אבחון סינוסיטיס ירשמו למטופל שלהם טיפול באנטיביוטיקה אולם, בטרם תיקחו אנטיביוטיקה תוכלו לנסות טיפולים טבעיים שונים כגון: לשתות שתייה מרובה של נוזלים, להקפיד על מנוחה ושכיבה, להשתמש במכשיר אדים, לשטוף את הסינוסים במי מלח, להשתמש בתכשירים הומאופטיים טבעיים שונים שיכולים לסייע וכן דיקור סיני שלא פעם עוזר להעלמת הכאבים ולריפוי. אם החלטתם ללכת על טיפול טבעי כפי שמפורט כאן, רצוי מאוד שתתייעצו עם אנשים אשר ניסוי טיפות טבעיות או טיפולים טבעיים שונים לתופעה זו ויכולים להעיד כי הם עזרו להם והעלימו להם לחלוטין את הסינוסיטיס. בחירה בטיפולים טבעיים נכונים ומתאימים יכול כאמור למנוע לא פעם מצבים שבהם יש צורך ללכת לניתוח כתוצאה מהסתבכות של סינוסיטיס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *