מחירון מוניות נתב"ג

מחירון מוניות נתב

כמה עולה מונית לנתב"ג? והאם זה משתלם יותר מנסיעה במכונית פרטית או בתחבורה ציבורית? אם אתם טסים בקרוב ועדיין לא נסגרתם על אמצעי התחבורה שיביא אתכם לשדה התעופה – זה הזמן לבצע החלטה! 

לטוס זה תמיד דבר מרגש, בין אם הטיסה נועדה עבור טיול, חופשה, לימודים או עבודה. המראה ונחיתה במדינה אחרת יכולה לאפשר חוויה יוצאת דופן וסוג של שחרור מבורך מחיי היום יום שלנו. אבל כיצד מגיעים לנתב"ג בצורה המהירה והקלה ביותר? הזמנת מונית לשדה התעופה הפכה לפתרון מהיר פשוט ויעיל. אבל כמה עולה הסעה כזאת? מבט על מחירון מונית לנתב"ג יכול לעשות לכם לקבל קנה מידה לגבי עלויות…

איפה יש מחירון מונית נתב"ג? 

מחיר מוניות לנתב"ג סובב בדרך כלל סביב 150 שקלים לנוסע. מחיר זה נחשב זול משמעותית ממונית פרטית שתיקח אתכם לשדה התעופה בעלויות של 400 שקלים ויותר. החסכון מגיע לידי ביטוי גם בהיעדר הצורך להגיע לשדה עם המכונית הפרטית – מה שיכול להסתיים בתשלום יקר על מקום החנייה, בעוד שהמחיר הגבוה ליום של חניה לרכב פרטי בנתב"ג יכול בסופו של דבר לעלות ביוקר. בשל כל אלה, רבים בוחרים לקחת מונית גדולה לנתב"ג או מונית פרטית, במידה והמחיר נוח יותר. 

לעיתים נסיעה במונית גדולה ומשותפת למספר נוסעים תהיה גם זולה יותר וגם מהירה יותר משום שנהג המונית מכיר את הדרך המהירה ביותר להגיד לשדה, כמו גם שנתיבי תחבורה ציבורית יקדמו אתכם מהר יותר אל היעד. 

איתור מחירונים

אם אתם רוצים להבין מה מחירה של נסיעה לפני שאתם מזמינים את הרכב המתאים, תוכלו להכנס אל אתרים של חברות הסעות ולבדוק כמה תעלה נסיעה מהיעד שבו אתם נמצאים עד לשדה התעופה בן גוריון, או לכול שדה אחר (כמו שדה דוב וכדומה).  באמצעות בדיקת העלויות במחירן אוטומטי בלינק זה: תוכלו לדעת מה יהיו סך ההוצאות שלכם עבור הטיסה כמו גם להזמין מונית מתאימה שתגיע לאסוף אתכם בבטיחות ומיומנות ממקום היעד עד שדה התעופה. בהצלחה! 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *