אירוע מושקע או צנוע? כל ההתלבטויות שמלוות את האירוע שלכם

אירועים עסקיים

כולם חולמים על אירוע מפואר ופרוע, אולי אפילו מנקר עיניים ונוצץ, עם מאות אורחים יפים ואלגנטיים שקורעים את רחבת הריקודים. אבל לפני שאתם נסחפים לאירוע ענק ויקר, שאלו את עצמכם: האם זה באמת האירוע שמתאים לאישיות שלכם? לסוג האורחים שלכם? לאיך שחלמתם לחגוג את האירוע המושלם שלכם?

יש הרבה פרמטרים שהופכים את האירוע שלכם למוצלח, אחד מהם זו ההתאמה של האורחים שלכם לאישיות האירוע.

באירועים עסקיים נהוג לשמור על מוזיקה קלילה בעוצמה לא גבוהה, מאחר והאורחים לא צפויים לרקוד, ואנו רק רוצים להנעים את זמנם ולשדר אלגנטיות, מוזיקה שתעטוף את הכל באופן נעים ורגוע. באירועים פרטיים יש הרבה אופציות שונות שכולן תלויות בקהל שלכם. אם אתם יודעים שהם אוהבים בשר על האש ומוזיקה מזרחית, עדיף שלא תלכו על קייטרינג חלבי ומוזיקת ג'ז. אם הקהל שלכם מצומצם ואנין טעם, תוכלו לאתגר ולהדהים אותו בקייטרינג עילי ויוצא דופן, שאצלם יתקבל בשמחה. גם ההחלטה מתי לרקוד, מתי לאכול, מתי לסיים את קבלת הפנים, סוג העיצוב – הכל בעצם ניתן לשינוי בהתאם לסוג האירוע והקהל.  

האם אתם חולמים על אירוע צנוע ומיוחד אך מוצאים את עצמכם נגררים לאירוע גדול והמוני?

תמיד תשאלו את עצמכם, מה החלק שאתם אוהבים באירוע שאתם מתכננים, ומה החלק שאתם מתפשרים עליו בשביל הקהל שלכם. אם יש איזשהו מרכיב שאתם לא שלמים אתו, הימנעו ממנו. אל תגרמו לעצמכם או לבני הזוג שלכם עוגמת נפש, רק כי נדמה לכם שמצפים מכם לסוג מסוים של אירוע. ההצלחה של האירוע תלויה בשמחה ובסיפוק שלכם ממנו.

איזה סוג של מוזיקה אתם מתכננים לאירוע? אל תסמכו רק על הדיג'יי, ומצד שני כן תקבלו ממנו טיפים

יש לכם טעם אישי ושירים שאתם אוהבים, אבל מצד שני אתם לא יודעים מה באמת מקפיץ את האורחים, ואתם רוצים שהאורחים שלכם יהנו. לכן, התייעצו עם הדיג'יי, תספרו לו מה אתם אוהבים, ותשלבו את העצות שלו עם הטעם שלכם.

האם אתם רוצים לעשות כניסה דרמטית לאירוע, או שאתם קבלו את האורחים שלכם בחיבוק בכניסה?

האופן בו אתם מככבים באירוע שלכם הוא חלק ממי שאתם. אם אתם אנשים צנועים אתם לא תרגישו בנוח להופיע באופן דרמטי וליצור שיח סביב הכניסה שלכם.

בבורג' בנימינה תוכלו להגשים את חתונת החלומות שלכם בתקציב המתאים לכם ולאורחים שלכם.

כל מה שקראתם עד כה, תוכלו ליישם באירוע שלכם בבורג' בבנימינה. כניסה מרשימה, סוגים שונים של קייטרינג, התייעצות בנושא המוזיקה, בחירה בין אירוע קטן או גדול –  והכל בתקציב שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *