כך תבחרו את שמאי הרכב הנכון עבורכם

שמאי הרכב הנכון עבורכם

בתהליך פשוט תוכל להבטיח את שהתביעה שלך תכוסה 

יש סיבה לכך שהביטוי "תאונות קורות" הוא כזה קלישאה: מכיוון שהוא כל כך נכון. וכשמדובר בתאונות דרכים, הדבר נכון במיוחד בכבישים המסוכנים של ישראל. אם התמזל מזלך ומעולם לא עברת תאונת דרכים מעולם, מזל טוב! ובכל זאת, הידיעה למה לצפות במהלך בדיקת תביעות רכב עלולה להועיל ביום מן הימים ומה עליכם לעשות במקרה שכזה על ידי הבאת שמאי רכב נכון עבורכם. 

קראו גם https://www.kalgad.co.il/what-is-car-appraisal-anyway

תחילת התהליך 

אם אתה בתאונת דרכים, עליך להתקשר לביטוח שלך ברגע שתוכל. חברת הביטוח תצטרך לבדוק את הנזק לרכב שלך, לתעד אותו ולספק לך אומדן לנזקים שהם יכסו. זה יכול לקרות בזירת התאונה, או בביתך, בעבודה. השמאי יסתובב ברכב וייקח המון תמונות, אפילו של אזורים שלא נפגעו. תלוי בחומרת התאונה זה עשוי לארוך בין 30-60 דקות. 

לאחר מכן יכין השמאי של הביטוח את כל המידע, יבצע חיפוש אחר העלות הממוצעת לחלקים ועבודה באזורכם ויציב הערכה מפורטת. 

תוצאות אפשריות 

שמאי הרכב אשר חברות הביטוח מספקות, עובדים תחתיהן, וכמובן כפופים להגדרות שלהם. אין הם עובדים נגדך, אך בוא נגיד שהם לא עובדים בשבילך. ולכן במקרה שבסוף תהליך זה אתה מרגיש שניתן לקבל הערכה טובה יותר אשר תספק לך פיצויים גבוהים יותר, זכותך להביא שמאי רכב משלך אשר יבצע את ההערכה. 

איפה מוצאים את שמאי הרכב הנכון עבורך 

כדי למצוא את שמאי הרכב הנכון עבורך, אשר יהיה איכותי ומיומן כדי לתת הערכה טובה יותר כדאי להיעזר בחברת הביטוח/ סוכן הביטוח/ חברים או בבני משפחה שנזקקו ונעזרו לאחרונה בשמאי רכב והיו שבעי רצון מהליווי שלו. אפשר להעזר גם באינטרנט ולקרוא חוות דעת טובות או המלצות על שמאי רכב קריות (למשל) מסוים כדי לקבל החלטה למי לפנות. 

שמאים עצמאיים רבים הם בלי ספק ישרים, הגונים, חותרים לחקר האמת ומעניקים שירות ראוי ללקוחות. אפשר למצוא שמאי רכב מקצועי ובעל רזומה עשיר ושם טוב, בכל אזורי הארץ שמעניקים שירות הולם ואיכותי. 

בקל-גד שמאים אנו מבטיחים לך בדיוק את אותם תכונות שאתה מחפש בשמאי רכב כדי לסייע לך ברגעי משבר אלה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *