מערכת דיוור מומלצת – כיצד בוחרים את המערכת הנכונה

מערכת דיוור מומלצת

אחד הכלים המשמעותיים ביותר שעומדים לרשות כל בית עסק, בעל מקצוע או כל גורם אחר שרוצה לשלוח מידע לכמות גדולה של אנשים בו זמנית, דרך רשימות תפוצה מסודרות, היא מערכת דיור. 

מדובר על כלי ייחודי ואטרקטיבי, אשר מאפשר לכל אחד לשלוח הודעות במייל או SMS, באופן מיידי, תוך זמן קצר, באמצעות פלטפורמות מוכנות עם עיצוב מותאם. בצורה כזה, ניתן לשלוח מסר אחיד לכל מי שנמצא ברשימה, ועם זאת, כל הודעה תיראה אישית וכאמור, תישלח אליו למייל או למכשיר הסלולר האישי שלו.

צריך לומר, מערכת דיוור מומלצת מאפשרת לשלוח הודעות מסוגים שונים. בין אם מדובר בהודעות, סקרים, קופונים, הזמנות לאירועים, עמודי נחיתה או כל דבר אחר. כאמור, המערכת יכולה לשלוח גם הודעות SMS ישירות למכשיר הסלולר, כולל הודעות שכוללות לינק ספציפי. 

כעת השאלה הנשאלת, כיצד בוחרים מערכת דיור מומלצת. איך בוחרים את המערכת הטובה ביותר שתוכל לשרת את העסק או את הצרכים שלנו באופן אפקטיבי. 

פרמטרים לבחירת מערכת דיוור מומלצת

אופציות השימוש – הדבר הראשון שיש לעשות הוא לבחון אילו אופציות שימוש יש במערכות. כלומר, האם הן כוללות רק דיוור למייל או גם SMS, האם הן מאפשרות שליחת הודעות או גם דברים נוספים. 

כמות שליחות – יש לבדוק כמה הודעות המערכת יכולה לשלוח בכל פעם, כמה פעמים היא יכולה, אילו חבילות החברה מציעה לנו כשמתחברים אל המערכת שלה. 

אופי ההודעות – כל מה שקשור לעיצוב ההודעות, כל מה שקשור למבנה שלהן, אילו כפתורים אפשר להתקין בכל הודעה ועוד. 

ניתוח נתונים – המערכות אמורות לספק כלים, בעזרתם יהיה ניתן לנתח את הנתונים בצורה אפקטיבית, לקבל תוצאות שונות ולהבין כיצד יש להמשיך ולהשתמש במערכת בפעמים הבאות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *