סובלים מפטריות ברגליים, אתם לא חייבים להמשיך לסבול

גרביים נוגדי פטריות

כף הרגל של אתלט, ברוב המקרים, היא בעיית עור נפוצה בכפות הרגליים הנגרמת על ידי פטריה. למרות שלעיתים רחוקות זה יכול להיות רציני, הסימפטומים שלו יכולים להיות מטרידים מאוד ולא נוחים בכלל במהלך ריצה או הליכה. למגוון גרביים נוגדי פטריות כנסו ללינק!

סובלים מפטריות ברגליים, אתם לא חייבים להמשיך לסבול |

תרופות ביתיות, יכולות להיות יעילות למדי בטיפול במקרים רבים של כף הרגל. יתכן שחלק מהתרופות האלו זמינות בבית, בעוד שאחרות זמינות בחנויות מזון בריאות וכדומה.

גלו אילו תרופות ביתיות יכולות להיות שווה לשימוש, ומתי יתכן שהגיע הזמן להתקשר לרופא. חשוב מאוד לטפל בהם באופן מהיר ולא לתת לרגל או לפטריות המצטברות בו, להיות כרוניות שהטיפול בהם יהיה קשה מנשוא.

סוגי תרופות לטיפול בפטריות הרגליים |

שמן עץ התה מקורו בעלים של עץ התה, הנפוץ באוסטרליה. ידוע שיש לו תכונות אנטיבקטריאליות ונגד פטריות.

מחקר אחד מצא כי תמיסות המכילות 25 אחוז ו -50 אחוז שמן עץ התה, עבדו טוב יותר באופן משמעותי מאשר פלצבו, בהקלה על כף הרגל של האתלט בין אצבעות הרגליים.

שמן עץ התה ריפא גם את הזיהום אצל 64 אחוז מהאנשים שהשתמשו בו, ואילו רק 31 אחוז מהמשתמשים בפלצבו נרפאו.

תרופת סבתא בטיפול פטרייתי |

מחקר מצא ששמן עץ התה, היה יעיל יותר בהריגת פטריות מאשר מספר סוכנים נגד פטריות אחרות שנבדקו.

אנשים צריכים לדאוג בעת השימוש בשמן עץ התה מכיוון שהוא יכול להרגיז את העור. אנשים מסוימים עשויים להזדקק להפסיק להשתמש בשמן בגלל פריחות וגירויים.

כדי להשתמש בשמן עץ, אנשים צריכים להכניס כמה טיפות לשמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית, ולשפשף על הרגליים. למידע ופרטים נוספים בקרו באתר זה כן!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *