5 המותגים המובילים בעולם המזגנים

מזגנים

ישנם מותגי מזגנים המובילים ביותר בעולם. את רובם אתם בוודאי מכירים אך את אלה שלא, במאמר זה נביא אותם לפניכם. תוכלו להתרשם מטיב המזגנים בצורה ביקורתית וראויה, ולהתאימם לחלל הבית שלכם.

5 המותגים המובילים בעולם המזגנים:

  1. סמסונג

איין מה לעשות אבל איך שלא נהפוך את זה, חברת סמסונג פשוט לא רוצה להישאר מאחור בשום תחחום כמעט. זה יכול להיות בכל הקשור לפלאפונים שלה, למקררים שלה, למכונות הכביסה שלה וכמובן – למזגנים שלה. 

  1. מזגני LG

לייפז'גוד, יש שיאמרו. לא כל כך משנה מהם ראשי התיבות של חברת LG העצומה, כולנו יודעים את הערך המוסף שיש למזגנים אלה להציע לנו. בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט, ידוע שחברת LG אינה קיימת אלא כדי לספק לעולם את המוצרים האיכותיים ביותר.

  1. תדיראן

בישראל, נהוג לחשוב שבכל בית מסתתר לו לפחות מזגן אחד של תדיראן כמו כאן, אך המצב הרבה יותר טוב מזה. מזגנים אלו ידועים בעוצמת הקור שלהם ובחיסכון החשמל העצום שלהם. לא סתם בארץ הקודש רבים ממשקי הבית, בוחרים דווקא במזגני תדיראן.

  1. אמקור

מכירים את המקררים הישנים של חברת המקור? אלו שהיו גם אצל ההורים שלנו לפני 30 שנה ואפילו היה ניתן לראות אותם אצל סבא וסבתא? אז אנחנו שמחים לבשר לכם שהחברה מעתיקה הזו קיימת עד היום ולא לחינם. מוצריה נהנים ממוניטין בלתי נלאה ובלתי מתפשר.

  1. אלקטרה

מה עוד אפשר לומר על מותג המזגנים (והתנורים גם ראו דוגמא) היעיל והמוצלח ביותר הקיים בארץ הקנטה שלנו?! כמעט כל בית בישראל, מתהדר לו במזגן אלקטרה משובח, על 3 שנות אחריות וללא יותר מידי בעיות. אם גם אתם מתלבטים מה לקנות, רכשו מזגן אלקטרה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *