ריצוף לאמבטיה – לבחור את הריצוף הנכון

ריצוף לאמבטיה

כשאנחנו בונים בית חדש או משפצים בית ישן, אחד החדרים שזוכים אצלנו להרבה תשומת לב והשקעה, הן של זמן והן של כסף, הוא חדר אמבטיה. אנחנו יכולים למצוא לא מעט פרטים אשר הם הכרחיים לצורך עיצוב חדר האמבטיה ובכלל לצורך השימוש בו, פרטים שיכולים להפוך את החדר ליוצא דופן ומיוחד. 

אחד האלמנטים החשובים ביותר, הן בכל מה שקשור לחדרי אמבטיה וכן בכלל, לכל חדר בכל מבנה, הוא הריצוף. אנחנו לא יכולים לתכנן ולעצב חדר מבלי להתייחס לשאלה, כיצד לרצף אותו, הרי זה חלק מהותי, חלק שאי אפשר לתכנן את המבנה בלעדיו, בשום צורה שהיא. 

בחדר אמבטיה יש לריצוף משמעויות נוספות. ראשית, משמעות אחת היא מעשית וקשורה לעובדה שאם אנחנו רוצים להשתמש בצורה נכונה בחדר ואם אנחנו רוצים להשתמש בו לאורך זמן, אזי שהריצוף חייב להיות עמיד וחזק, במיוחד מפני מים. אחרת הוא עלול להיהרס. שנית, אנחנו חייבים להקפיד על כך שהריצוף יהיה בטוח, על מנת שלא נתחלק או כל דבר אחר. שלישית, מן הסתם, הוא צריך להיות מעוצב בצורה מתאימה ורלוונטית לעיצוב של המקום. 

כיצד בוחרים ריצוף בצורה נכונה

ראשית, יש לחפש מרצפות חזקות, איכותיות, כאלה שיכולות להחזיק מעמד זמן רב ולשרת אותנו בצורה טובה. זה אומר כמובן, שעלינו לחפש ריצוף לאמבטיה עם מרצפות שלא יכולות להישחק ולא יכולות להיהרס במים או בכל צורה אחרת. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון כיצד המרצפות יכולות להתאים לתכנון ולעיצוב של החדר, בין אם זה מבחינת צבעים, סגנון, גודל וכן מבחינת נקודות אחרות שיכולות להשפיע עלינו. 

שלישית, רצוי לבחור ריצוף שיהיה מספיק נוח ופשוט לתחזק אותו, על מנת שנוכל לשמור עליו היטב ובהשקעה סבירה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *