ביטוח נסיעות קורונה – הדבר הבא בעולם הביטוחים

ביטוח נסיעות קורונה

במשך שנים רבות, בכל פעם כשהיינו צריכים לנסוע לחו"ל רכשנו ביטוח נסיעות על מנת שנוכל להגן על עצמנו מפני מצבים של מחלות, פציעות, חבלות או כל דבר אחר וכן מפני מצבים של גניבות או אבידות. לצד ביטוח זה, היה נהוג גם לעשות ביטוח נוסף, נגד ביטול טיסות, זאת על מנת שלא נצטרך להתמודד עם הפסדים כספיים, במידה ונאלץ לבטל את הטיסה שלנו. 

לאחרונה, בעקבות מגיפת הקורונה וביטול הטיסות בכל רחבי העולם, כולל ביטול אירועים מקומיים ובינלאומיים, כגון, משחקי ספורט, אירועי מוזיקה, הצגות, תערוכות, כנסים וכדומה, החלו חברות הביטוח למכור גם ביטוח נסיעות לחו"ל עם התייחסות לקורונה. 

המשמעות של ביטוח זה הוא מאוד פשוט, אם חס וחלילה הנסיעה שלכם מתבטלת כתוצאה ממגיפת הקורונה, הרי שאתם יכולים לקבל חלק מהכסף שלכם בחזרה. זה נכון לגבי טיסות ובתי מלון. כמו כן, הביטוח מתייחס למצב בו אתם טסים לחו"ל, במצב שבשגרה, ואז אתם מוצאים את עצמם מתמודדים עם קורונה. זה לא דבר צפוי וייתכן שזה לא יקרה, אך תמיד טוב שתהיו מוכנים למצב שכזה. 

כיצד עושים ביטוח נסיעות קורונה

בדומה לביטוחי נסיעות אחרים, גם מצב של ביטוח נסיעות קורונה, מתבצע בעזרת חברת ביטוח אשר מספקת שורה של ביטוחים כולל ביטוח נסיעות. כמו כן, אפשר למצוא ביטוח זה דרך סוכנויות נסיעות אשר יציעו לכם ביטוחים מחברות איתן הן עובדות. 

חשוב לקחת בחשבון, שהביטוח נעשה בהתאם לתנאים מסוימים, החל מתנאים גופניים, וכלה בתנאים שקשורים למדינה אליה אתם אמורים לטוס. 

על כל פנים, בדיוק כפי שאתם נוהגים לעשות ביטוח נסיעות רגיל, חשוב מאוד שתקפידו ותשימו לב, שהיום הביטוח כולל גם התייחסות ספציפית לכל המשמעות של ביטוח מפני קורונה. 

הכתבה באדיבות שוק הביטוח המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל לחץ כאן להצעת מחיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *