בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחד האנשים המוכרים והאהובים ביותר בארץ. מדובר על גבר בן 46, בעל עבר צבאי מרשים והישגים נאים גם בתחום האזרחי. ינאי בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים והוא משרת בדרגת אלוף משנה במילואים בתור מפקד מערך פיקוד הצפון. בין השנים 2013 – 2014, בני ינאי שימש בתור מנהל אגף משאבי אנוש ומנהל ברשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב, במשרד ראש הממשלה. ינאי היה אחראי על כל עבודת הרשות בכל הקשור לכוח אדם, לוגיסטיקה ורכש, ניהול תקציבים וכמובן כל התחום של מחשוב וטכנולוגיה. לפני כן, ינאי עבד במשך 3 שנים, בתור ממונה מבצעים וחקירות בהנהלת רשות המיסים. בתקופה שקדמה לכך, הוא ניהל במשך שנתיים את יחידת סמים מכס (יס"מ) באזור חיפה והצפון.

בני ינאי – קווים לדמותו

חשוב לציין כי ינאי נהנה מ- 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול שונים במגזר הציבורי. שנות הניסיון הרבות שלו בתפקידים השונים, אפשרו לו לפתח מיומנויות רבות בכל הקשור לניהול של שיתופי פעולה שונים בין משרדי הממשלה. במהלך תפקידיו הוא עסק במגוון רחב של תחומי עניין שונים, הכללו תקציב ממשלתי עצום ושיתופי פעולה עם משרדי האוצר, הכלכלה, המשפטים, החקלאות ועוד. כמו כן, ינאי עסק רבות בתחום של "ישראל דיגיטאלית", במטרה לקדם את ההתפתחות הטכנולוגית בארץ ולהפוך את הערים השונות לערים חכמות. 

לסיכום, בני ינאי הינו אדם מיוחד ורב אשכולות, אשר נהנה מוותק של שנים במגוון רחב של תפקידים עתירי אחריות, הן במגזר הפרטי והן במגזר הצבאי. במהלך שירותו הצבאי, בני ניהל והוביל מאות של חיילים, לוחמים ומפקדים. הוא שימש בתור מפקד אוגדה, מפקד מערך מורכב ואסטרטגי, מג"ד יוצאי יחידה מיוחדת וכמובן בתור מפקד פיקוד צפון, בדרגת אלוף משנה במילואים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *