שעון רולקס

שעון רולקס

רולקס הוקמה כעסק להפצת שעונים בשנת 1905 על ידי הנס ווילסדורף – למרות שזה לא היה נקרא רולקס באותה תקופה. השם "רולקס" לא נקבע למעשה עד שווילסדורף יצר את השעון הראשון שלו. וילסדורף מיקד את מאמציו ביצירת תנועות, סיבוכים וחומרים מתקדמים אחרים בשעוניו.

שעון רולקס

רק בסוף שנות הארבעים ותחילת שנות החמישים, החלה רולקס לשחרר כמה מהדגמים הגדולים ביותר שלהם, שהמשיכו להפוך לשמות ביתיים עד היום. 

ראשית, הם הציגו את ה – Datejust בשנת 1945; זה היה שעון היד המתפתל הראשון שיכול להציג את התאריך בחוגה. 

לאחר מכן היה שעון רולקס "הצוללת" בשנת 1953, שהיה שעון הצלילה הראשון, עמיד במים עד 100 מטר. ואז מאסטר GMT בשנת 1954, שעון המיועד לטייסים שיכול להראות את השעה באזורי זמן מרובים בו זמנית. שנתיים לאחר מכן, ה – Day-Date שיכול להציג את התאריך והיום בשבוע בחיוג, בא לעולם.

עבור מי המציאו את שעוני רולקס?

רולקס היה מחדש בעולם השעונים, והחברה יצרה שעונים למטרות ספציפיות בתוך נישות ספציפיות. הם עשו שעון לצוללנים בים עמוק, טייסים, מרוצי מכוניות, מדענים ועוד. וכן, הם השתמשו בעובדה זו בצורה מדהימה למטרות שיווק. הם עשו סיפורי מיקום עצומים בתקשורת.

רולקס כאימפריה של שיווק

רולקס הייתה, ועדיין, הטובה ביותר בשיווק. סיבה עצומה לכך שהם הפכו למותג השעונים האייקוני ביותר בעולם. בכלל, בכל מה שקשור לשיווק חכם, כדאי מאוד להסתכל על מותג שעוני הרולקס וללמוד מהם המון.

בשנים האחרונות, רולקס המשיכה להתרחב, הפיצה את תשומת ליבם לתרבות הפופ ולספורט על ידי יצירת חסויות עם משפיעים ובניית קשרים חזקים בענפים שונים, כולל גולף, ספורט מוטורי, טניס ושייט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *