איך תדעו אם שתלים לשמיעה מתאימים עבורכם?

שתלים לשמיעה

היתרון הכי בולט של הרפואה המודרנית, הוא היכולת לספק מענה הולם, איכותי ומכובד לחולים ולסובלים מבעיות רפואיות, כמעט בכל תחום שהוא. כך, גם בתחום השמיעה בשנים האחרונות הגיעו לעולם כמה פיתוחים טכנולוגיים ששינו לגמרי את איכות החיים של סובלים מבעיות שמיעה, ראו דוגמא. בראש ובראשונה, עומדת לזכותם של החולים האפשרות לבצע התקנה של שתלים לשמיעה. זו הוא מוצר קבוע, בשונה ממכשירי השמיעה הקלאסיים, שמשפר לאורך כל שעות היום את השמיעה, ומעוגן ישירות לגופו של החולה בצורה בטוחה והיגיינית.

פרמטרים רפואיים ואיכות חיים – התאמת שתלים איכותית

אם אתם שוקלים את האפשרויות שלכם, בדרך להתאמת עזרי שמיעה איכותיים, חשוב להכיר את הפרמטרים להתאמת שתלי שמיעה:

  • בעיית שמיעה קשה או לכל הפחות הפרעה בינונית בשתי האוזניים.
  • ניסיון עבר בשימוש עם מכשירי שמיעה שלא צלח. השתלים מאפשרים זיהוי קולות ברמה גבוהה הרבה יותר, כך שאתם תשפרו משמעותית את ההרגשה שלכם ושווה להיות בטוחים שמכשיר השמיעה לא מצליח לענות על הדרישות שלכם.
  • עמידה בתנאי סף של בדיקות שמיעה מקצועיות, כפי שערך רופא או קלינאי תקשורת. כך, תוכלו לקבוע במדויק את הצרכים ולהתאים את השתל למידת הלקות באוזניים. למשל, יכולות שמיעה של 50% באוזן שבה עתיד להיות מותקן השתל.

בחירה נוחה שתלווה אתכם לעתיד

ההחלטה לפנות לנתיב של התקנה שתלי באוזניים, היא החלטה לטווח הארוך. אי אפשר לשנות את הרכב המכשיר לאחר שהוא הותקן ולכך אתם נדרשים לעשות את ההחלטה לאור תוצאות בדיקות והמלצות רפואיות מתאימות. יחד עם זאת, זה הגוף שלכם וזו היא זכותכם לקבל את הטיפול ההולם ביותר. אז אל תחששו, תחקו ותשאלו, עד למציאת פתרון אולטימטיבי כפי שניתן למצוא באתר מדטכניקה אורתופון!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *