תוסף תזונה קיו 10 – באילו מצבים יש לקחת אותו?

תוסף תזונה קיו 10

לתוסף תזונה קיו 10 יש סגולות ייחודיות והוא מסייע למטופלים הן לגברים והן לנשים במצבים שונים. בהתאם למחקרים קיימות המלצות לסקטורים ספציפיים באוכלוסייה לצרוך אותו כדי לשפר את רבדים בבריאותם של הצרכנים, בדקו באתר זה.

תוסף תזונה קיו 10 לנשים 

נטילת תוסף זה יוצר שמירה על איכותן של הביציות של כל אישה לאורך זמן ומגן עליהן מפני נזק חמצוני אשר מתרחש בגיל הפוריות. נשים רבות אשר מעוניינות ללדת בגיל מבוגר יחסית מודעות לכך שעם השנים איכותן של הביצים יורדות. לכן קיימת משמעות רבה לטיבן של הביציות אשר נשמרות לגיל בוגר יותר. תוסף זה משביח את הביציות וכך אפשר להשתמש בהן גם בגיל מבוגר יחסית.

תוסף תזונה קיו 10 לספורטאים 

אנשים אשר מתאמנים במשך שעות רבות בכל יום, נוצרים מצבים שבהם כמות הוויטמינים, החלבונים והמינרלים מתמעטת. כדי להמשיך ולהתאמן צריך לדאוג לכך שרמתם בגוף תהיה גבוהה יותר ויוצר האיזון אשר אמור להיות בגוף.

צריכת קיו 10 משפר נתון זה והוא מחדש את אספקת האנרגיה בתאי הגוף השונים ולכן מקלה על שגרת האימונים ומשפרת את יכולת הסיבולת של הספורטאים.

תוסף תזונה קיו 10 לנשים ולגברים

צריכה של תוסף תזונה קיו 10 היא חיונית מאד כיוון שהיא משפרת לאין ארוך את תפקודו וחיוניותו של כל אחד מתאי הגוף. נטילה של תוסף תזונה זה יוצרת האטה בתהליך ההזדקנות הן של נשים והן של גברים. הוא מעולה כתוספת בתקופה שבה עושים דיאטה וגם מסייע מאד להתנהלות בתקופה זו. 

תוסף זה משפר את זרימת הדם בכלי הדם ועוזר לשמירה על הלב מפני מחלות שונות המאפיינות אותו בעיקר בגילאים מבוגרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *