מדריך מזורז למתעניין באופני הרים

אופני הרים

אם חלום הנסיעה באופניים בהרים עדיין בוער בכם, זה הזמן להתחיל אותו ולא לגנוז אותו. במאמר זה נביא לפניכם את המדריך המזורז שיראה לכם את הדרך המהירה ביותר לרכישת אופני הרים בדיוק כמו שרציתם תמיד לעצמכם.

לבחור אופניים טובות בפעם הראשונה |

ההחלטה איזה אופני הרים כדאי לכם לקנות, אינה משימה קלה, במיוחד אם אתם קונים אותם בפעם הראשונה. בתור התחלה, האופניים הללו אינם זולים, ויש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה. יש כמה שאלות מפתח שאתם יכולים לשאול את עצמכם כדי להתחיל במסע הרכישה שלכם:

  1. באיזה סוג רכיבה אתם מתכוונים לנסוע ברוב הזמן
  2. מה התקציב שלך לקניית אופניים?

מדריך מזורז למתעניין באופני הרים |

בחרו את גודל האופניים הנכון: ראשית, כל השאר הוא משני לגודל המסגרת הנכון. אך אל תסמכו על הגודל המוצהר – בעוד שחברות רבות עוברות לקטנות, בינוניות וגדולות במקום למספרים לא מדויקים יותר ויותר (צינורות המושבים הצטמצמו אפילו ככל שהמסגרות מתארכות), אין שום מושג סטנדרטי לגבי מה, למשל, מהווה אופניים גדולות.

במקום זאת, תרצו בוודאי להבטיח שהאופניים שלכם יתאימו לכם כמה שיותר. חפשו את מידות ההגעה (מרחק מהאוכף לסורגים) וערום (מרחק ממרכז הארכובה עד צינור אמצע הראש).

סוגי אופני הרים |

ישנם מספר סגנונות אופני הרים. הדיסציפלינות העיקריות כוללות: XC, טרייל, אנדורו וירידה – ופרירייד. ישנם סוגים שונים של אופני הרים המיועדים לביצועים הטובים ביותר בכל אחת מהקטגוריות הללו, אך ההבדלים בין קטגוריות מסוימות של אופני הרים יכולים להיות מעט מטושטשים.

אם תדעו בדיוק מהן המטרות שלכם מאופני ההרים שתרצו, תוכלו להתאים בצורה מדויקת את אופני ההרים שלכם לסוג הרכיבה בלינק הזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *