הסרת שיער בשעווה לגברים: 5 דברים שחייבים לדעת

הסרת שיער בשעווה לגברים

במשך שנים היה נהוג לחשוב שרק נשים מסירות שיער מהגוף ועוד בשעווה. אך משנות התשעים בערך, גם גברים החלו להסיר שיער מהגוף, בין אם זה מסיבות אסתטיות ובין אם זה מסיבות אחרות. גברים שמתחילים להתחיל בכך עכשיו, צריכים לשים לב איך עושים את זה, בשביל שלא ייגרם להם נזק והכל יתבצע בצורה נכונה ובטוחה.

5 טיפים להסרת שיער בשעווה לגברים

  1. להקפיד על איכות החומר – רצוי לבדוק את איכות החומר בו משתמשים ועד כמה באמת הוא מתאים לאזור שבו מבקשים להסיר שיער. זה חשוב מאחר ואם החומר איננו איכותי וטוב מספיק, עלול להיגרם נזק לעור. תוכלו לקרוא עוד על הנושא במגזין SHAVERS, ולהעמיק את הידע.
  2. טווחי הטיפולים – יש להקפיד על הסרת שיער במועדים סבירים. הרי אם מבצעים את התהליך לעיתים תכופות, אז עלול להיגרם נזק לעור וכן השיער עלול לצמוח בצורה יותר מדי מהירה ופראית. לכן חשוב להקפיד על ביצוע הסרת שיער בשעווה בטווחי זמן סבירים.
  3. סטריליות וניקיון –טיפול להסרת שיער חייב להתבצע באופן סטרילי. יש להקפיד היטב על הניקיון של האזור ולבצע את הטיפול בחלל אסתטי ונקי.
  4. להסיר רק היכן שנחוץ – לא בכל אזור בגוף אפשר לבצע את התהליך, על כן, צריך לדעת היכן נהוג לעשות את זה בשביל שלא ייגרם נזק ויתרה מזו בשביל להפיק תועלת אופטימאלית בתהליך. חשוב להדגיש, במקרים מסוימים יהיה נכון לקצוץ קודם את השיער באמצעות מספריים ורק אחר כך להשתמש בשעווה.
  5. לחות חיונית לאחר הטיפול – אחרי שמסיימים את התהליך, רצוי למרוח קרם או משחת הזנה לריכוך העור, ולו כדי להחדיר לחות ולהפוך אותו לנעים יותר. כך נוכל להימנע מגירודים או דברים אחרים שעלולים להשפיע הן על העור אך גם על שגרת חיינו.

צריך לומר, יש אופציות שונות כיצד להתמודד עם שיער גוף, שעווה זו בהחלט אופציה ראויה, אך חשוב להכיר גם אופציות אחרות שיכולות לעזור לגברים רבים, כך שאם ירצו יוכלו להסיר בעזרתן את השיער מאזורים שונים בגוף שלהם, בצורה פשוטה, נעימה וקלה מבלי לחוש כאב או אי נוחות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *