איך בוחרים חברה לפינוי אסבסט

חברה לפינוי אסבסט

אסבסט נמצא בדרך כלל גם בבתים וגם בבניינים ציבוריים, במיוחד באלה שהוקמה לפני שנות השמונים. מינרל טבעי זה יכול להיות מסוכן מאוד לבריאותכם, ולהגדיל את הסיכון לפתח מחלות קשות כמו סרטן ריאות. אם תצטרכו לפנות אסבסט, כיצד תעשו את זה?

איך בוחרים חברה לפינוי אסבסט?

אסבסט מהווה איום בריאותי רק אם התוצרים המכילים אותו נפגעים. כאשר הם במצב גרוע, חומרים אלה עשויים לשחרר סיבים רעילים באוויר, אותם ניתן לשאוף בקלות על ידי כל מי שנמצא בסמיכות. 

לכן, אם החומרים המכילים אסבסט בביתכם מראים סימני הידרדרות, הדרך הבטוחה ביותר להתמודד עם הבעיה והימנעות מחשיפה שעלולה להיות קטלנית היא הסרתם באופן מקצועי.

האם ניתן לפנות אסבסט באופן עצמאי?

מכיוון שפינוי אסבסט הוא תהליך מורכב מאוד, לא מומלץ לבצע אותו בעצמכם. כדי להימנע מחשיפת עצמכם ובני משפחה אחרים לאסבסט, עליכם לשכור חברה המתמחה בפינויו, בכדי שהחומרים הבעייתיים יסולקו מהבית שלכם כראוי.

בחרו בחברה מורשית ומנוסה

אנו ממליצים שתבחרו באיש מקצוע כמו סורק אסבסט ו/או חברה העוסקת בתחום פינוי האסבסט מזה זמן רב, על אף שעלות שירותיהם עשויה להיות גבוהה יותר. בדרך זו תוודאו שהם באמת כשירים לבצע הסרת אסבסט ראויה.

שכירת חברה מורשית חשובה מאוד גם בכל הנוגע להסרת אסבסט. רישיון מציין כי העובדים הוכשרו ביסודיות ביחס לביצוע נכון של שירותי פינוי אסבסט תוך הימנעות מזיהום פנים או מחוצה לביתכם בפסולת מסוכנת. 

במקרה שהחברה שאתם עובד איתה לא מצליחה להוציא את החומרים המכילים אסבסט בבניין בביטחון, הביטוח לא יכסה נזקים או פגיעות אם עובדי ההפחתה לא הוכשרו כראוי לתפקידם. לכן רצוי להיזהר מאוד בבחירת צוות פינוי האסבסט שלכם ולהעסיק תמיד חברות מורשות כמו אקו אסבסט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *