תפירת בגדי ים – ליצור את מה שמתאים לך

תפירת בגדי ים

בגדי ים הם סוג ייחודי של אופנה אשר מוצעת בגזרות רבות. הבסיס לכך הוא יצירת פריטים אשר מכסים את חלקי הגוף בהתאמה למידה ולגילם של מי שלובש אותם, ראו דוגמא כאן!

ייצור בגדי ים 

בגדי הים מיוצרים מבדים ייחודיים לאור העובדה שנכנסים למים מלוחים או לחילופין למי בריכות עם כלור. המטרה היא שצבעי הבד לא ידהו ולא יישחקו עם הזמן. בגדי הים הם אחד הפריטים האופנתיים ביותר אשר קיימים במגירה של כל אחת מהנשים בכל גיל.

הצורך לבגדי ים אופנתיים הוא רב במיוחד כיוון שנשים רבות רוכשות בכל עונת רחצה כמה וכמה בגדי ים, ביקיני, טנקיני, בגדי ים שלמים ובגדי ים עם חצאית עבור נשים בהיריון. 

תפירה של בגדי ים 

כאשר יודעים איך להכין גזרות ואיך לתפור בגדי ים, אפשר לחשוב על כל רעיון יצירתי ובהתאם לכך לייצר אין ספור בגדי ים, בשלל סגנונות עיצוביים. קראו בהרחבה בכתובת:

https://www.profashions.co.il/sewing-course-and-figure-developement

לכל קבוצת גיל יש בגדי ים אשר מאפיינים אותה יותר, כמו ביקיני לנערות אשר כולל גזרה משולשת או עגולה בחזה, סגירה בעזרת פסים עליונים כמו חזייה, או לחילופין קולר על הצוואר. גזרה מלאה או נמוכה בתחתון של בגד הים, עם שרוכים בצדדים או בלעדיהם ועוד. המעצבים יוצרים הרבה מאד אפשרויות עיצוביות בבד זהה.

התאמת בד לייצור בגדי ים 

בטכניקת השילובים אשר מתבצעת היום בכל חנות להלבשה תחתונה, מייצרים גם חלקי ביקיני שהם מבד חלק כמו שחור, אדום או כל צבע אחר. בנוסף לכך מייצרים חלקים שהם מבדים אחרים אשר מתאימים לדגם החלק, כמו בדים עם הדפסים צבעוניים של פרחים, צורות הנדסיות ושלל דמויות אשר מתאימות מאד לימי הקיץ החמים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *