הסכם ממון על דירת מגורים – האם אפשר לבצע עם משכנתא?

הסכם ממון על דירת מגורים

אנשים רבים כיום מעוניינים באפשרות של הסכמי ממון במטרה להקנות לעצמם עצמאיות כלכלית מסויימת בהתאם לגדרי ההסכם בחיי הנישואין. מעבר לכך, ישנם זוגות רבים אשר לא מגיעים ממעמד כלכלי זהה מה שגורם לאחד הצדדים לרצון לאבטח את כל רכושו שצבר במהלך חייו האישיים. לשם כך נועדו הסכמי הממון השונים אשר מאפשרים לבני הזוג לשמור לעצמם את זכויותיהם וחובותיהם הכלכליות מבלי שיסלגו לבן אובת הזוג בעת הנישואין. חשוב לדעת שישנה אפשרות להכניס את כל שתרצו להכניס בהסכמי הממון. אנשים רבים שואלים האם ניתן לבצע הסכם ממון על דירת מגורים (ראו כאן) שעדיין לא שולמה במלואה והתשובה היא כן. 

מגוון הסכמי ממון הכוללים פרטים רבים ומורכבים

כיום ניתן לבצע הסכמי ממון רבים ומקצועיים על ידי עורכי הדין הטובים והמנוסים ביותר. עורכי דין מקצועיים ידעו לכלול בצורה הוגנת ומחושבת את כל חובותיכם או זכויותיכם הכלכליות. בחירה נכענה בעורך דין מסםיק מצועי ומיומן תאפשר לכם ליהנות מהסכמי ממון מפורטים ומדוייקים כפי רצון שני הצדדים. אך במידה ותבחרו בעורך דין שאינו מספיק מקצועי ומיומן או שלא עבר את תחום ההתמחות שלו בנושאים אלה, קיים סיכוי סביר שהסכם הממון שינפיק עבורכם לא יהיה מספיק מקצועי ומדוייק.

בחרו נכון עורך דין מקצועי ומנוסה

על כן חשוב מאוד להקפיד לבחור נכון את עורך הדין אשר ינפיק עבורכם את הסכם הממון. הסכמי ממון על דירות השייכות לאחד מן הצדדים נעשות מידי יום. אך הסכמי ממון עד דירות עם משכנתא מצירכות התייחסות מעט יותר ממוקדת וספציפית אשר יורדת לרזולוציות נמוכות יותר לשם מילוי הנסכם על הצד הטוב ביותר. בחרו נכון עורך דין מקצועי, כמו למשל אורי גנור עורך דין הסכם ממון , ותוכלו ליהנות מהסכם מיטבי לכל מצב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *