אף פעם לא מאוחר מדי: המדריך לשיפור חיי המין

רוקט פוקט

כולנו מכירים את זה, אנחנו נכנסים לשגרה, מנהלים זוגיות ארוכת שנים ולפתע מפסיקים לקיים יחסי מין. אם אתם במערכת יחסים אוהבות וטובה, אבל חיי המין דרושים שיפור, יש כמה דרכים באמצעותן תוכלו לפעול כדי לשפר את היחסים: 

נהלו שיחות פתוחות

נהלו שיחה פתוחה אודות חיי המין שלכם, נסו להבין מתי דעכה התשוקה וכיצד אפשר להחזיר אותה. שיחות כנות ופתוחות מובילות תמיד לשיפור מערכת היחסים.

הכניסו למיטה אביזרי מין

אם העונג המיני או החשק המיני אבד, כדאי לרכוש אביזרי מין שיוסיפו עונג ליחסי המין. שפרו את חיי המין שלכם באמצעות בחירת ויברטור לנשים שמענג גם גברים או בחרו בדילדו שיעזור להשלים חדירה במידה והיא פחות עוצמתית ממה שאתם זוכרים בלינק הזה. בחרו ספריי חשק או טיפות חשק, כמו גם מאלצי אורגזמה ושאר פריטים שיוסיפו המון ליחסי המין שלכם. 

צאו לדייט

היו רומנטיים. רבות מערכות היחסים שנכנסות לסוג של שגרה ומכאן מאבדות את העניין ואת התשוקה שהייתה בתחילת מערכת היחסים. לכן חשוב לתחזק את הקשר הזוגי והמיני באמצעות יצירת עניין בחיי היום יום. צאו יחד לדייט, בלו ערב על הבר, שחקו משחקי תפקידים במיטה והפתיעו אחד את השני עם הלבשה תחתונה סקסית. 

העניקו במיטה את תשומת הלב הנכונה

חשבו גם על האחר בזמן יחסי מין ולא רק על העונג האישי שלכם. נסו לענג את בן או בת הזוג במין אוראלי ובדקו כיצד אפשר להסב לפרטנרים שלכם בזמן האקט המיני. אם אתם מסיימים מהר מידי את העניינים: תמיד תוכלו לבחור ספריי השהייה לגברים שמאלחש את איבר המין ומקנה הארכה של זמן היחסים. אם את זקוקה לעינוג נוסף זמן שאת מענגת את בן הזוג בחרי ויברטור כמו טבעת רטט או רוקט פוקט שמהווה תוספת מושלמת במיטה. דאגו שהעונג שלכם ושל בן או בת הזוג יהיה כפול ומכופל! 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *