דשא סינטטי, טיפים למתלבטים

דשא סינטטי, טיפים למתלבטים

דשא סינטטי הוא פתרון מצוין עבור מי שמעוניין במדשאה בגינה שלו ולאור צמצום היקפי המים והעלויות, האופציה היא דשא סינטטי במקום דשא טבעי.

הדשא הסינטטי מאפשר לבעלי הגינה ליצור חיסכון משמעותי בעלויות של מים והתחזוקה הכללית של הדשא. כדאי לבחור מבין הדגמים השונים, את הדגם שהוא הנכון ביותר עבור הגינה הספציפית.

הדשא הסינטטי משמש לכיסוי של הקרקע עבור גני שעשועים, מגרשי ספורט וגינות פרטיות וציבוריות.

סוגים של דשא סינטטי

קיימים כמה סוגים של דשא סינטטי, ראו גם בלינק, הפשוט ביותר הוא זה שמתאים לאירועים חד פעמיים או למקום שאין בו שמש יוקדת והדריכה בו היא ממש מועטה. גובה הסיבים נע בין 10-7 מ"מ, גובה הדשא 11 מ"מ והוא נמכר בגוון ירוק זית.

דגם איכותי יותר הוא זה שגובה סיביו הוא 41 מ"מ וגובה הדשא הוא 42 מ"מ. דגם זה קיים בארבעה גוונים בספקטרום בין צהבהב לירוק.

הדגם המשובח ביותר הוא זה שסיביו הם באורך 55 מ"מ וגובה הדשא הוא 57 מ"מ. דשא זה כולל הגנת UV מפני קרני השמש. התפרים הם די צפופים ולשמירה על החומר, קיימות שלש שכבות בגב האחורי של משטח הדשא.

התקנת דשא סינטטי 

ברוב המקרים הדיירים מתקינים את הדשא כיוון שמדובר בפעולות פשוטות יחסית. על כל פני הקרקע פורשים יוטה שחורה ומעליהם יוצרים את התשתיות של מצעי חול שומשום או מחלוטה. השלב הבא הוא הנחת יחידות הדשא זו לצד זו. כל היחידות הן בגודל זהה ולכן קל לחבר את השוליים של היריעות זו לזו. להשלמת הפעולה מדביקים את היחידות באמצעות דבק פוליאוריתן וסרט הדבקה ייעודי לכך. 

ברגע שהמשימה הושלמה, כל הגינה מקבל צביון חדש ויפהפה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *