איך מחזירים תשוקה לזוגיות?

אפרת צור

זוגיות טובה היא זוגיות של משיכה הדדית ורצון תמידי לקשר הדוק בין בני הזוג. נכון, תמיד יש רגעים קסומים יותר לצד רגעים שגרתיים ואפרוריים יותר. אבל תמיד אפשר גם לחדש ולרענן את הקשר ולהביא אותו למחוזות טובים פי כמה. הדבר נכון באשר לכל זוג שרואה את הזוגיות כערך בעל חשיבות רבה, והוא מעוניין להצעיד אותו כמה צעדים קדימה. וזאת כדי להביא אושר לחיים המשותפים, לספק זה את זו ולחיות חיים מלאי רגשות נעימים.

להחזיר את התשוקה

אם את או אתה חשים כי התשוקה בזוגיות נעלמה לה במרוצת החיים, אם אתם מגלים כי השגרה נוגסת ברגשות שלכם, וסוחפת אתכם לחיים מונוטוניים שאין בהם חשק ואתם שואלים איך מחזירים את התשוקה לזוגיות, דעו לכם שאין הדבר מאותת על בעיה אמיתית או משהו שורשי במערכת הזוגית שלכם. זה רק מראה שאתם מתקדמים בחיים שלכם והשנים חולפות, וגם הזוגיות שלכם דוהה במהלך התקופות הללו. כדי לחדש אותה אתם חייבים להשקיע. כדי למנוע את השחיקה יש צורך לעמול ולהתחדש. רק כך אפשר לשמור על זוגיות תקינה ועל חיים מלאי אהבה, חשק ושמחה.

ללמוד וליישם

יש הרבה מאד ידע מקצועי בענייני נישואין שתוכלו למצוא באתר של אפרת צור. מדובר על ידע וכלים אשר בכוחם להביא לשינוי דרמטי לטובה בכל בית ובין כל שני בני זוג. לכן, ההמלצה היא לא להתייאש ולא לוותר. אין סיבה לכופף ראש מול חיים מלאי אדישות וחוסר עניין. חובה לזכור כי בן הזוג שלכם הינו השותף לחיים ונכון להשקיע בקשר אתו. לכן כדאי להירשם לסדנה טובה, להתייעץ עם אנשי מקצוע מתאימים, ולצאת לדרך של השקעה ועשייה. מה שבטוח יעורר את התשוקה וייתן לכם את ההרגשה כי אתם זוג טרי שצועד בדרך משותפת באחווה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *