משחקי חשיבה מעץ – למי זה מתאים?

משחקי חשיבה מעץ

מחשבת גולות, קוביית נחש מיני, קובייה הונגרית, קופסאות מבוך , שח סיני וכולי – כולם משחקי קופסא שמאתגרים מאד את המחשבה. משחקים כאלה מיועדים למבוגרים והם מביאים עניין לכל סיטואציה. אז למי מתאימים משחקי חשיבה מעץ? הנה כמה אופציות ורעיונות:  

לימי הולדת או כמתנה

אם אתם רוצים להעניק מתנה מקורית ושימושית, תוכלו לבחור מגוון רחב של מוצרי חשיבה. בחרו משחק עץ שמתאים למי שאוהב אתגרים ובכך תעניקו מתנה משולמת. 

מפגשים משפחתיים

מפגשים משפחתיים הופכים לכיפיים ונעימים יותר כשיש בהם פעילות מאתגרת. משחקי חשיבה מעץ של אניגמה יאתגרו את כל המשפחה ויכניסו עניין לארוחות הערב המשותפות. 

עבור חופשה רומנטית

חופשה רומנטית מאפשרת זמן רב של בילוי משותף. אם אתם מתבודדים ורוצים להעביר את הזמן בכיף, הכניסו ללו"ז הרומנטי משחק משותף שמאתגר את המחשבה. בכך אפשר לתקשר בכיף, ללמוד לעבוד יחד ואף למדוד את האינטליגנציה של בני הזוג. 

מתנות מקוריות עובדים

אם בא לכם לצ'פר את העובדים שלכם במתנה מקורית ומעניינת, תוכלו להעניק בימי הולדת, בימים מיוחדים, בכנסים, בחגים ובמסיבות – שי קטן ונחמד בו משחק חשיבה מעץ. המשחקים יהפכו לשיחת היום בקרב העובדים ואף יקרבו ביניהם בזמן משחק או שיתוף פעולה. 

משחקים למבוגרים ולגיל השלישי

בגיל השלישי אנו מתחילים לאבד מעט מהזיכרון או מהרצף המחשבתי הדרוש להתנהלות יום יומית תקינה. משחקי מחשבה למבוגרים שמפעילים את המוח מאמנים אותו ויוצרים אתגר- ובכך יספקו חיזוק של שרירי המוח, עבודה על שיפור הזיכרון והאטת הזדקנות והעלמות של תאים אפורים. בחרו את המוצר שמאתגר את המחשב ומתאים לכם מכול! 

> הכירו את משחק גנג'ה באתר אניגמה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *