קצת על נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

אין הרבה אנשים שנושמים בצורה בריאה. נכון שכולנו נושמים ונכון שזה הדבר הראשון אותו אחנו עושים מרגע בואינו לעולם אך מדהים לגלות עד כמה אנחנו מקלקלים את עצמינו לדעת. לא פעם הנשימה שלנו היא ממש גרועה רק בגלל מתח או סטרס.

לפעמים הבעיה היא בגלל בעיות בריאות שונות אך לא פעם מודבר בתופעה שאפשר בהחלט לסדר אותה ולהביא את הנשימה למקום הרבה יותר טוב ובטוח.

שיטת בוטייקו מחזירים אתכם לנשימה נכונה

כדאי להכיר את האפשרות של נשימה בריאה בשיטת בוטייקו. מדובר בשיטה ייחודית אשר כבר קנתה לה שם טוב בעולם ובייחוד בקרב אנשים שרוצים לטפל בעצמם בצורה טבעית ובריאה. הנשימה הביאה מעיקה לאדם אנרגיות חדשות, יכולות שלא היו לו קודם והוא מתחיל ליהנות מאיכות חיים טובה הרבה יותר.

מי ילמד אתכם לנשום?

חשוב לדעת כי למרות שיש הרבה מקומות אשר בהם מתיימרים ללמד אתכם לנשום נכון, עדיין חשוב לבדוק ולברר לפני שפונים אל מטפל או באים לבחון שיטה כלשהי לנשימה נכונה. יש יותר מידי שרלטנות בכל התחומים הללו של בריאות ונשימה בריאה עד שלא פעם עשויים אנשים למצוא את עצמם משלמים סכומי כסף גבוהים על סדנא שלא ממש תועיל להם.

הדרך הגיע אל המקום הנכון ואל הטיפול הנכון עוברת דרך בדיקה ובירור יסודיים של השוק. חשוב לברר בקרב אנשים שכבר התנסו בסוג כזה של טיפול ופשוט לשאול אותם האם הם היו מרוצים מהטיפול והאם הם אכן נעזרו באמצעותו כפי שם קיוו.

זוהי על פי רוב האינדיקציה הטובה ביותר אשר מאפשרת להגיע אל המסקנה האם אכן מדובר בשיטה יעילה למשל עבור הפרעות נשימה בשינה אשר תסייע ותוביל לשיפור הנשימה ועל הדרך לשיפור איכות החיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *