מסעדות סושי ואסייתי והחשיבות של חומרי הגלם

מסעדות סושי ואסייתי

בכל ארוחה שאנחנו מכינים, יש חשיבות לחומרי הגלם שלה. הרי אם אנחנו נבחר בחומרי גלם לא איכותיים, סביר להניח שגם הארוחה לא תהיה איכותית. אם אנחנו נשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר, הארוחה תהיה טעימה ומיוחדת. 

מעבר לכך, אם אנחנו נקנה חומרי גלם איכותיים, סביר להניח שהם יחזיקו מעמד זמן רב יותר, מאשר חומרי גלם זולים ופשוטים, אשר עלולים להירקב ולקבל עובש במהרה. אז לא נוכל להשתמש בהם יותר. 

מי שמקפיד הקפדה רבה על חומרי הגלם, הן מסעדות סושי ובכלל מסעדות אסייתיות כמו מסעדת טאיה. נכון שכל מסעדה תשאף להציע את המנות הכי טעימות והכי איכותיות שיש, על כן הן יעבדו עם ספקים שיוכלו להציע להן חומרי גלם ברמה גבוהה. כך הן יוכלו להציע ללקוחות שלהן אוכל טעים ובריא. אך במסעדות סושי ובכלל מסעדות של אוכל אסייתי הדגש על כך הוא הרבה יותר משמעותי. 

ראשית, בגלל סוג האוכל. אי אפשר להשתמש, למשל בעלים לגלגול סושי, שאינם איכותיים וחזקים, שכן אז לא יהיה ניתן להכין את המנה כמו שצריך. 

שנית, בגלל אופי המרכיבים והטעמים שהמנה אמורה לייצר. אם רוצים לייצר מנה איכותית ומיוחדת, חייבים להשתמש בחומרי גלם איכותיים. לא מדובר בבשר שניתן לבשל אותו מעט יותר או פסטה שניתן להוסיף רוטב וגבינה, ולשפר את הטעם שלה. 

איפה ניתן למצוא חומרי גלם איכותיים

עם השנים, אנחנו יכולים לראות גידול ניכר לא רק במסעדות אסייתיות ומסעדות סושי בפרט אלא גם במקומות בהם ניתן לרכוש חומרי גלם להכנת מנות עבור מסעדות אלה. 

> חייבים לטעום את טאיה משלוחים

שפים רבים בוחרים לרכוש את מוצרי הגלם הבסיסיים, קרי ירקות, בשווקים, על מנת לקבל פריטים טריים מהיום. כמו כן, הם נוהגים לרכוש דגים ישירות מהדייגים, דברים שהם הוציאו מהים היום. שאר הפריטים אפשר למצוא במכולות, סופרמרקטים וכמובן אצל ספקים שמייבאים את החומרים ישירות מסין, יפן ומקומות אחרים במזרח אסיה, כך אפשר ליהנות מחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, חומרי גלם מקוריים שלא עברו שינוי בתהליך הייצור בארץ. כך מספקים לסועד הישראלי את הטעם המקורי של החומר. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *