משחקי קופסא מומלצים

משחקי קופסא מומלצים

עולם משחקי הקופסא הוא עשיר ביותר וקיימים אין ספור אפשרויות. ההורים רוכשים עם הזמן משחקי קופסא שונים בהתאם לגילאי הילדים כדי להעניק להם מיומנויות שונות, לחזק את המוטוריקה ואת יכולת החשיבה שלהם. קראו ביקורות למוצרי ילדים באתר Kidsbest.

רכישת משחקי קופסא 

משחקי הקופסא הראשונים הם משחקי זיכרון שבהם על המשתתפים לזכור היכן הונחו קלפים ספציפיים של דמויות או חפצים ועליהם להרכיב זוגות. כך מפתחים את יכולת הזיכרון והריכוז .

עם הגיל מעלים את דרגת הקושי ומשחקים משחקים של צורות שיש להתאים אותם וליצור יחד צורות חדשות על פי ההנחיות, משחקי הרכבה ולמידת תחומי עניין כמו פרחים, חיות, ציפורים, מקצועות ועוד.

משחקי קופסא לילדי הגן 

כדי להקנות לילדים את יכולת ההבעה, קונים עבורם משחקים שונים שבהם הם מביעים את מה שהם רואים, חושבים ומרגישים. כך קיימים משחקי קלפים שבהם הילדים מתארים סיטואציות מסוימות במלל או בפנטומימה ובדרך זו אפשר להחצין את הרגשות וללמוד רבות על עולמו הפנימי של הילד.

עם הגיל מתקדמים למשחקי קופסא שונים שיש בהם לימוד של ספרות ואותיות, משחקי אסטרטגיה כמו מונופול, רמי קוב, שחמט, דמקה, סולמות ונחשים ועוד. פרט חשוב בלמידה הוא שפעם מנצחים ופעם מפסידים וזהו נושא מהותי וחשוב בתפיסת העולם שלהם.

משחקי קלפים 

קיימים משחקי קלפים מהנים ומתוחכמים והם מקיפים תחומי עניין רבים כמו רביעיות בנושאים שונים, משחקי אותיות, ארץ עיר, משחקים שונים עם קלפי ספרות וקלפי דאבל שאותם אפשר לשחק גם ילדים הדוברים שפות שונות. 

הילדים בגילאי בית ספר נהנים מעולם עשיר מאד שאותו הם חווים בזכות משחקי הקופסא כמו מונופול בגרסה הבוגרת יותר, משחקים מגוונים המסבירים את אופן ההתנהלות עם כסף ומשחקי אסטרטגיה מרתקים כמו קטאן. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *