מהם היתרונות הבריאותיים של מנורת המלח?

מנורת המלח

אנשים רבים אשר מתמודדים עם בעיות במערכות הנשימה ובעיות אחרות, אשר משפיעות על התפקוד שלהם באופן יומיומי בוחרים לעבור טיפול באמצעות מנורות מלח. יש למנורות אלו לא מעט יתרונות בריאותיים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

מה זו מנורת מלח וכיצד היא יכולה להשפיע?

ראשית נציין כי מנורת מלח היא למעשה מנורה אשר עשויה מגבישי מלח אשר נוצרו מהלך השנים ממלחים ממעמקי האדמה. מדובר על מלחים מאוד איכותיים ונעימים, כאמור יש להם יתרונות על הגוף ועל הנפש שלנו. השימוש במנורות אלה נעשה בחדרי מלח מותאמים, על פי הוראות ברורות.

היתרון במנורת מלח, בא לידי ביטוי בהקלה שהיא עשויה ליצור במערכת הנשימה. בזכות החומרים מהם היא עשויה ורססי המלח שהמנורה פולטת באוויר, הרי שהיא מאפשרת לנקות את הריאות וכך אפשר ליהנות מאוויר נעים יותר. צריך לומר, בכל רסס כזה, המלח פולט מינראליים, וחומרים נוספים כמו למשל, ברום, נתרן ועוד. מדובר על מרכיבים חיוניים לניקוי וטיהור מערכות הנשימה.

חשוב להדגיש כאן, מנורת מלח יכולה להתאים לאנשים מבוגרים וכן לילדים, אך הדבר נעשה בצורה שונה, בהתאם לגיל ובהתאם למצבם הפיזי. לכן, השימוש במנורה מתבצע על פי הוראות ספציפיות שמותאמות למי שמבקש להשתמש בה. אף שימו לב, שהשימוש במנורת מלח אינו מחליף טיפול רפואי, והוא מיועד כטיפול משלים בלבד.

מעבר לעניין הפיזי, הרי שיש למנורת מלח גם יתרונות אחרים, כאלה שבאים לידי ביטוי בהיבט הנפשי. מדובר על מנורה שיוצרת אווירה מאוד חיובית, אנרגיות טובות. רססי המלח שהיא פולטת מנקים את האוויר, לא רק במובן הפיזי אלא גם במובנים רחבים יותר. אנשים שחשים רע, אנשים שנמצאים בדיכאון או במצבים אחרים, לא סימפטיים, יכולים ליהנות מהשימוש במנורה, דרך זה שהיא מנקה את האוויר, מטהרת אותו, גם באופן מעשי וגם באופן רוחני.

מי צריך להשתמש במנורת מלח?

כאמור, המנורה יכולה להתאים לאנשים שמתמודדים עם בעיות נשימה, למשל אסתמה, ומעבר לכך, גם אנשים שמתמודדים עם נחירות, קשיים בשינה, וכן אנשים שמעשנים הרבה.

נוסף על כך, השימוש במנורה מומלץ למי שרוצה לנקות את האווירה סביבו, לחזק את המערכת החיסונית, וליהנות מאפקט חיובי מבחינה רוחנית ונפשית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *