אלבום לבר מצווה – איך לעצב אותו בסטייל

אלבום לבר מצווה - איך לעצב אותו בסטייל

בטכנולוגיות החדשות, עיצוב אלבום לבר מצווה הוא מהלך מהיר שנבנה בתבניות שנבחרות מראש ויוצר תוצאה סופית מרשימה מאד.

אלבום לבר מצווה 

כל משפחה מתכוננת במשך חודשים לערב האירוע, מתרוצצים ומתאמים את האירוע באופן מדוקדק וכשמגיע הערב המיוחל הוא חולף ביעף ומרוב התרגשות לא זוכרים הרבה. 

מה שנשאר אלו התמונות והסרטונים ולכן המשימה הבאה היא להכין אלבומי תמונות שיתארו את כל מה שקרה בערב מרגש זה מתחילתו ועד סופו. מעבר לכך, מצרפים לאלבום גם תמונות מהטקס המרגש של העלייה לתורה בבית הכנסת או בכותל ובדרך זו צוברים יחד את כל התמונות של חגיגות הבר מצווה.

הכנת אלבום על פי בחירתו של חתן בר המצווה 

הכנת האלבום באתר https://we-design.co/ היא מאד פשוטה, בוחרים את האלבום בגודל הרצוי ולאחר מכן בוחרים עבור כל דף את התמונות המתאימות שרוצים לראות כל הזמן. תמונות רוחביות, תמונות אנכיות או שילוב של תמונות בגדלים שונים לפי אפשרויות המיקום שלהם בדף.

בהתאם לבחירת התמנות זו לצד זו, רואים היטב את האירוע היפהפה על פי סדר כרונולוגי החל בבית הכנסת או בכותל בירושלים ובהמשך במסיבה הגדולה עם המשפחה וכל החברים.

כל דף מעוצב בסטייל, מוסיפים בו כיתוב ומסרים, מתארים את המומנטום ומוסיפים קישוטים ועיטורים מיוחדים הבנויים ממדבקות יוצאות דופן, דפים צבעוניים, הטבעות והמון טאץ' עיצובי.

בתום בחירת התמונות והוספת העיצוב, בוחרים כריכה מתוך כמה אופציות כמו כריכת עור, פשתן, בד ועוד בהתאמה לגוון של האלבום ומעבירים זאת להדפסה.

המוצר המוגמר מוכן תוך ימים בודדים והוא מגיע בדרך כלל לנקודת איסוף או לביתו של הלקוח. מי שמעלעל בדפי האלבום מתרגש כאילו הוא באירוע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *