עיצוב חדרי ילדים – כל מה שהילד צריך בחדר

עיצוב חדרי ילדים

הגעתם למסקנה שהבן שלכם כבר גדל קצת ואתם רוצים לשנות את חדר הילדים שלו? עד היום החדר שלו היה יותר חדר תינוקות וכעת אתם רוצים ליצור עבורו חלל אחר לגמרי? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם מתלבטים לגבי השאלה איך לעשות את זה. לא קל להבין מה יוכל להתאים לילד ולכן נמליץ לכם לקחת את הזמן ולראות כמה דוגמאות של חדרי ילדים מעוצבים.

המורכבות בעיצוב חדרי ילדים

העניין הוא שמצד אחד החדר הזה חייב להיות פונקציונאלי ולכלול את המיטה, את הארון וגם את שולחן הכתיבה, אך מצד שני, זה בכל זאת חדר של ילדים. משמעות הדברים היא שצריך להיות גם מקום בחדר לכל המשחקים וגם רצוי שתהיה פינת משחקים שלמה. כמובן שככל שהחדר יותר קטן כך העיצוב שלו נהיה מאתגר יותר, כי איך באמת אפשר להכניס את כל החפצים האלה לחלל קטן אחד? קחו בחשבון שיש היום אפשרות למצוא אינספור פתרונות אחסון מאוד יצירתיים כך ששווה לבדוק את הדברים לעומק. לדוגמה, אם אתם יכולים לקנות לילד מיטה שהיא גם סוג של ארגז מצעים, כדאי יהיה לחשוב על כך בחיוב. בצורה כזאת תוכלו לחסוך הרבה מקום ואין ספק שהשהות בחדר תהיה נעימה יותר.

שילובי הצבעים הכי יפים שיש

כמובן שכאשר מדברים על עיצוב חדרי תינוקות וילדים יש משמעות גם לשאלה האם המקום מעוצב יפה מבחינת שילובי הצבעים והטקסטורות. קחו לתשומת לבכם גם את הנושא של בטיחות, כי אחרי הכול, הילד שלכם ישהה לא מעט זמן לבדו בחדר והכול חייב להיות בטיחותי לשימוש ולמשחק. אתם תראו שאם תשקיעו בכל הפרטים האלה חדר הילדים יהיה מעוצב ויפה, אז למה שלא תתחילו לחשוב על כך כבר מעכשיו?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *