3 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר –

בטח תתפלאו לשמוע, אבל קיימים כיום מאגרי תמונות מומלצות בחינם, שדורשים ממכם לתת קרדיט לתמונה, ואילו קיימים מאגרי תמונות שאין ידרשו מכם מענק של זכויות יוצרים. מה יותר כדאי? הנכם בוודאי שואלים כעת את עצמכם. ובכן, הדבר תלוי אך ורק בכם ובצורה שבה תעשו שימוש בתמונה, ככלות הכל באתר שלכם או ברשתות החברתיות, הדבר די קל לצרף קרדיט, אך במצב של שימוש בתמונה בדקורציה כל שהיא או לחלופין בניוזלטר – הדבר עשוי להיות מלווה בבעיה מסוימת. להלן רשימה של 3 מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר

  1. פיקסביי הינו על פניו נראה האתר הכי מחוזר בתחום של מאגרי התמונות בלי כל עלות לשימוש מסחרי, בפרט בשל כך כי קיים היצע של תמונות בכל מיני תחומים, כאשר הטופ הינו שלא נדרש כל מענק של קרדיט. חוץ מהמעלה הזאת, באפשרותכם לבחור את גודל התמונה שנדרשת לכם. מה המגרעת? חרף העובדה כי קיים היצע של קניית תמונות באינטרנט במנעד רב, השפע הינו לא כל כך גדול, באופן כזה שאין ודאות כי תמצאו את התמונה שהנכם מקווים למצוא. בכל אופן כדאי, לצד התמונות בחינם, האתר מעניק עבורכם אף תמונות אלטרנטיביות תמורתתשלום כמובן משאטרסטוק, רק במצב שיבוא לכם לקנות אותן.

אתרים שלא עולים כסף של צלם מקצועי – 

  1. פיק ג'אמבו – באתר הזה, בבעלותו של הצלם Victor Hanacek, תוכלו לאתר שפע של צילומים, רקעים ותמונות באיכות רזולוציה גבוהה. האתר מחולק ללשוניות, בהתאם לקטגוריות, שבאפשרותכם לתור אחר תחום כל שהוא בשורת החיפוש של האתר. באופן כללי, התמונות באתר הינן אף לשימוש מסחרי, אבל, תנו את דעתכם לכך כי בהצהרה של האחריות באתר כתוב במפורש, כי חלק מהתמונות יכולות לכלול צילומים של מותגים המעוגנים בזכויות יוצרים.
  2. פוד לס פיד – בתחום הקולינריה – קיימים המון נכסים דיגיטליים בהיבט הקולינרי, החל מבלוגרים ועד לעמודי פייסבוק של עסקים בתחום. אתר פוד לס פיד מעניק עבורכם המון תמונות מהתחום הקולינרי חינם. 
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *