איך לבחור אוזניות לאולפן

איך לבחור אוזניות לאולפן

שום דבר לא יקרב אתכם למוזיקה שאתם כל כך אוהבים מאשר אוזניות טובות. זה קריטי במיוחד כשאתם מקליטים באולפן. אז איזה סוג אוזניות צריך לבחור לחובבנים או מוזיקאים מקצוענים? במאמר זה אעזור להפנות אותכם לכיוון הנכון.

> חייבים להכיר ! להקת אירועים מומלצת

איך לבחור אוזניות לאולפן?

אוזניות לאולפן הן שונות בתכלית מהאוזניות שאנו מכירים מחיי היום יום. האוזניות שאנו משתמשים בהם בנסיעה באוטובוס ובריצת הערב שלנו לא דומות כמעט בשום צורה לאוזניות הייחודיות שבהם עושים שימוש באולפני הקלטות.

בחירת אוזניות צריכה להיות מושכלת ותכליתית כדי שתוכלו לקבל את מגוון הצלילים שהאולפן מספק.

מה שונה באוזניות מקצועניות להקלטה?

אוזניות פרו או אלה המיועדות לאולפן, מיועדות העיקר לדיוק הצלילים. אוזניות נועדו, לרוב, כדי להדגיש תדרים מסוימים, כמו בס או טרבל. לאוזניות המקצוענים יש תגובה בתדר שטוח, כך שתוכלו לשמוע את ההקלטות שלכם בזמן שהם באמת נשמעים.

המון יצרני מוזיקה מקצועיים, רוצים לשמוע איך התערובות שלהם נשמעות דרך אוזניות מקצועיות. אחרי הכול, הרבה אנשים ישמעו את המוזיקה שלהם ברגע שהיא תצא לאור.

מה עלי לחפש כשאני קונה אוזניות?

ראשית, עליכם להחליט אם אתם רוצים אוזניות פתוחות או סגורות. רוב האוזניות המקצוענות הן סגורות ראו זאת באתר חברת אודיו וידאו. המשמעות היא שהן אוחזות את האוזניים אטומות באופן מלא והרמטי, כך שהרעש לא ידלוף פנימה או החוצה. אינכם רוצים שמסלול הגיבוי באוזניות שלכם ידלוף למיקרופון שלכם בזמן הקלטת מוזיקה.

אם אתם מופיעים עם אחרים, אתם רוצים להיות מסוגלים להתרכז בביצועים שלכם דווקא. אוזניות סגורות ואטומות מגבילות את כמות הצליל מכלים אחרים באולפן, כך שאתם פשוט שומעים מה יש בתמהיל צג האוזניות שלכם באופן חלק, ממוקד ומתאים לצלילים הרבים שמושמעים באולפן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *