אתהלך – האתר הרשמי של הרב אהרן מרגלית

אתהלך - האתר הרשמי של הרב אהרן מרגלית

כל בן אדם בעולם שלנו זקוק להשראה או למכוון דרך מסוים שיכווין אותו או לפחות ייתן את העצה הנכונה בזמן הנכון. מצאנו אתר אינטרנטי שיכול לספק לכם את כל אלו בלחיצת כפתור אחת ולהפוך לכם את החיים לטובים יותר.

אתהלך – האתר הרשמי של הרב אהרן מרגלית

הרב אהרן מרגלית הוא דמות מיוחדת במינה. הוא צנוע, חביב, נעים הליכות ששמו הולך לפניו ורבים שומעים לעצותיו ושומעים את הרצאותיו בשקיקה. לא סתם אנשים מכל רחבי העולם שומעים ומתפעלים ותבונתו של הרב החשוב.

בבעלותו של הרב אהרן מרגלית אתר אינטרנטי שבו תוכלו למצוא את פניניו והגיגיו הרבים ולהתפאר מעוצמת ההשראה שהרב אהרון מעניק לכל אדם באשר הוא. מעבר לספרים הרבים שתוכלו לרכוש באתר, תקבלו הצצה מדהימה לעולם של איש מיוחד אחד שבוודאי לא תוכלו להיות אדישים אליו.

דמיון מודרך וסגולותיו ע"פ אהרן מרגלית

אחד הכלים החזקים ביותר, אך הפשוטים ביותר, למודעות עצמית הוא דמיון מודרך. בהדרכה זו משתמשים במילים ובתמונות כדי להרחיק את תשומת לבכם מהדאגה, הלחץ והכאב כדי לעזור לכם למצוא את הכוח והיצירתיות הפנימיים שלכם. זה מכניס את הכוחות הטבעיים של הנפש לבריאות ולריפוי. כדאי להכיר: אתהלך – האתר הרשמי של הרב אהרן מרגלית.

ריפוי הנפש

באמצעות דמיון מודרך, תוכלו ללמוד להשתמש בדמיון שלכם כדי "ליצור את המצב הרצוי", כלומר תוכלו לשנות את הרגשתכם באמצעות שינוי המיקוד. אפילו ילדים צעירים מאוד יכולים ללמוד מיומנות זו על ידי קישור תמונות במוחם לתחושות וחוויות.

הרב אהרן מרגלית מציע כחלק מהכשרתו ותכונותיו הרבות עזרה לאנשים בעלי קשיים מסוימים להפנות את כל כוחם למה שהם טובים בו באמת על ידי דמיון מודרך ברמה גבוהה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *