התלות שלנו בטלפונים הניידים ובחירת מכשיר חדש

טלפונים סלולריים

ככל שעוברות השנים הטכנולוגיה הולכת וממלאת יותר ויותר את החיים שלנו, כך שברור מדוע אנחנו לא באמת יכולים לדמיין את החיים שלנו בלעדיה. זה נכון כשמדברים על טלפונים סלולריים, מחשבים או כל מכשיר חשמלי אחר, ולכן אפשר להבין אתכם אם אתם מחפשים היום את הטלפון הבא שלכם. זה ברור שיש אנשים שמחליפים טלפון נייד בכל פעם כשיוצא מכשיר חדש, אך האמת היא שזה לא באמת נחוץ. יש לא מעט אנשים שישמחו לקנות גם טלפון שלא נחשב למכשיר הכי מודרי שיש, כי בסופו של דבר מה שחשוב זה שהטלפון הנייד יענה על הצרכים שלכם.

מה עושים עם טלפון נייד בימינו?

אם בעבר כשאנשים קנו לעצמם טלפונים סלולריים הם רק רצו לקבל ולהוציא שיחות, הרי שהיום זה כבר לא כך. היום יש אנשים שעובדים באופן קבוע עם הטלפונים הניידים, כי הם עונים לאימיילים ואפילו מנהלים כך ועידות עבודה וישיבות. על מנת שתוכלו לבחור את הטלפון המתאים לכם כדאי לבדוק תחילה מהם הצרכים שלכם, כי אין כל טעם לקנות את המכשיר הכי משוכלל שיש אם אתם לא מתכוונים להשתמש בחצי מהפונקציות שלו. כדאי גם לקחת בחשבון את ההבדלים במחירים בין הטלפונים השונים כי לא בטוח שיתאים לכם לשלם סכום גבוה מידי על התענוג.

מתי צריך להחליף את הנייד?

עוד דבר שיוכל לעזור לכם לשמור על פרופורציות ולא להיכנס לחובות מיותרים, זו השאלה הפשוטה האם אתם באמת צריכים להחליף את הנייד. עצם העובדה שיצא מכשיר חדש לשוק לא מעידה על כך שאתם צריכים לקנות אותו מייד, כך שכדאי לבדוק לפני כן את המצב הכלכלי ואת השאלה האם זה נחוץ לכם או לא.

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

One comment

  1. ofir232@gmail.com'

    האמת שאני מסכים עם חלק מהכתבה אבל כיוון שהפלאפון משמש אותי גם בתור אביזר עבודה, היה לי מאוד חשוב לקנות טלפון שיוכל לעמוד בעומסים גבוהים ושיהיה מהיר וטוב ואמין ולכן קניתי iphone 5s. ממליץ בחום 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *