אביזרי עישון מומלצים

אביזרי עישון מומלצים

כל העיסוק סביב נושא העישון גורם להנאה גדולה ולכן המעשנים רוכשים כמה מוצרים שמקלים עליהם בהכנת הסיגריות האהובות עליהם.

> שווה בדיקה: וופורייזר מומלץ

מכונות גלגול 

קל מאד להכניס את הטבק, להניח אותו על הנייר ולגלגל זאת באמצעות מכונת גלגול, כך כל הטבק נשאר בתוך נייר הגלגול והסיגריה היא מהודקת ונוחה מאד לעישון. מכונת גלגול היא בדרך כלל ממתכת וקיימים כמה  וואריאציות ודגמים.

ניירות גלגול 

ניירת גלגול קיימים בכמה גדלים, בכל סוג אפשר ליהנות מסיגריה קצרה, ארוכה, עם מעט טבק או הרבה טבק בהתאם לתכולה. אפשר לרכוש סוגים שונים של ניירות גלגול מלבניים או בצורת קונוס.

כמו כן קיימים ניירות גלגול בטעמים שונים. השילוב של טעמו של הטבק עם טעמו של הנייר יוצרים מוצר מנצח ולכן רבים מהמעשנים נהנים מהניירות החדשניים הללו ואם הם מעוניינים הם מחליפים מדי פעם את הטעם כדי לגוון, או נשארים בטעם המוכר והאהוב.

לנוחות מקסימלית אפשר להניח את הסיגריות המוכנות בתוך קופסה וכך שולפים בכל פעם סיגריה אחת. בהתאם להרגלי הצריכה, מכינים אחת לפרק זמן, כמות של סיגריות כדי לא להכין בכל פעם סיגריה אחת בלבד.

פילטרים לגלגול 

אפשר להשתמש בפילטרים לגלגול הטבק במקום בניירות, כדי לעשן סיגריות איכותיות יותר. גם הפילטרים קיימים בכמה דגמים וגדלים לנוחותם של המשתמשים.

מגשי גלגול 

לנוחות מרבית מומלץ לבצע את הגלגול על משטח ישר ונוח. מגשי הגלגול קיימים מזכוכית, עץ או מתכת. בדרך כלל גודלם הוא קטן עד בינוני וכך אפשר בנוחות להניח עליהם את נייר הגלגול או את הפילטר ולבצע את הגלגול בצורה נאותה.

מקטרות 

אוהבי המקטרות יכולים לרכוש מקטרות מצוינות, להניח בחלקן התחתון טבק וליהנות מכל שאיפה של טבק.

בדקו גם גריינדר באתר רולינג סטונד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *