איך בוחרים מידת נעליים?

איך בוחרים מידת נעליים?

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של נעליים בחנויות השונות, החל מכפכפים, סנדלים, נעלי עקב, נעלי ספורט וכדומה. רוב האנשים מחזיקים בביתם לפחות מספר סוגים שונים של נעליים, כאשר לרוב מדובר על יותר מכמה זוגות בודדים. למעשה, לא פעם ניתן למצוא אנשים המחזיקים ארונות שלמים של נעליים, כאשר המטרה היא להתאים את הנעל האידיאלית לכל אירוע ולכל אאוטפיט. אך רק אנשים מעטים מקדישים את הזמן הדרוש, לצורך בחירת נעלי ריצה למשל במידת הנעליים המתאימה ביותר לכפות הרגליים שלהם. חשוב להבין כי הנעל אמורה להגן על כף הרגל, לסייע לה לשמור על יציבות מקסימלית ולאפשר הליכה תקינה ויציבה נכונה. בצורה כזו, ניתן להימנע מכאבים ועיוותים שונים בכף הרגל, דבר שעלול עם הזמן לגרום לבעיות אורטופדיות שונות, כגון כאבי גב, כאבי ברכיים וכדומה.

כיצד לבחור מידת נעליים – נקודות חשובות שיש להכיר!

קודם כל, חשוב להבין כי הנעל חייבת להתאים לכף הרגל בצורה מושלמת, על מנת לאפשר הליכה תקינה ותחושת נוחות תמידית. הדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר מדובר על נעלי עקב, כפכפים ונעלי עור. אומנם נראה כי כל אחד מכיר את מידת הנעליים שלו, אך למעשה ברוב המקרים אין זה כך. רוב האנשים מסתובבים עם נעליים שכלל אינן מתאימות לכפות הרגליים שלהם, דבר שגורם להם לתחושת לחץ ואי נוחות תמידית. למעשה, על מנת לבחור את מידת הנעליים הנכונה, יש צורך למדוד את אורך כף הרגל. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות הנחת כף הרגל על נייר וסימון בעזרת עט את המיקום של העקב ושל הבוהן. יש למדוד את האורך באמצעות סרגל ולעגל כלפי מעלה את התוצאה, כך שאם האורך הינו 20.2 ס"מ, יש לעגל את התוצאה ל- 20.5 ס"מ. ניתן למצוא טבלה מסודרת הממירה את האורך של כף הרגל למידת הנעליים המתאימה. למשל, מידה 37 מתאימה לכל מי שכף רגלו מגיעה באורך של 23.8 – 23 ס"מ.

לסיכום, על מנת לבחור מידת נעליים בחנות ווישוז נעליים אונליין בצורה מדויקת, יש צורך למדוד את אורך כף הרגל, ולאחר מכן להתאים את המידה המתאימה לפי טבלה ייעודית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *