ניתוחי אף – מתי זה נדרש מעבר לאסתטיקה?

ניתוחי אף

כולנו רגילים לחשוב על ניתוחי אף כעל משהו שעושים כמעט תמיד בגלל סיבות אסתטיות. עם זאת, הגיע הזמן להבין שלא תמיד זו הסיבה היחידה לניתוחים מהסוג הזה. עוד סיבות שפעמים רבות מובילות אנשים לעשות ניתוחים כאלה יכולות להיות לדוגמה: 

  • בעיות בנשימה 
  • בעיות פיזיולוגיות אחרות 
  • תאונת דרכים שבפגעה באף 
  • תאונות אישיות אחרות 
  • נשיכה של כלב 

ועוד אינספור מקרים אחרים שבהם צורת האף משתנה וכן גם התפקוד שלו. מה שבטוח זה שככל שהשנים עוברות, לרופאים שעוסקים בתחום הזה יש הרבה יותר ידע וניסיון, כך שאם גם אתם נדרשים לעשות ניתוח אף, אין ספק שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהתוצאה הסופית תהיה טובה. 

לאיזה מנתח כדאי לפנות?

בין אם אתם רוצים לעשות ניתוח אף כדי לשנות את ההופעה החיצונית שלכם, לשנות את זווית האף או את הגודל שלו ובין אם יש לכם בעיה רפואית (ראו לדוגמה ניתוח מחיצת אף), בדקו לאן אתם פונים. אי אפשר להתווכח על כך שיש הרבה מאוד מומחים שעושים ניתוחי אף לקהל הרחב בישראל, אך האמת היא, שרק חלק מהם מקצועיים. לכן רצוי לבדוק: מי הרופא שינתח אתכם? ואיך נראית הקליניקה שלו? האם יש לו בקליניקה את כל הציוד הכי מתקדם כדי לבצע ניתוחים כאלה? 

האם מדובר על רופא מומלץ? 

עוד נקודה שתעזור לכם לבחור את הרופא שאצלו תעשו את הניתוח, זו השאלה עד כמה הוא מומלץ ומוכר. אין סיבה לפנות לאדם שזה עתה סיים את ההתמחות או את הלימודים שלו, כי בסופו של דבר גם הניסיון חשוב. לכן כדאי לעשות עבודת מחקר מראש ולבחור במנתח הפלסטי הכי טוב שעובד באזור שבו אתם מעוניינים לעבור את ניתוח האף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *