איך מוצאים בן זוג לקשר רציני?

איך מוצאים בן זוג לקשר רציני?

למצוא בן זוג נהדר כולל שני חלקים: להיות בני זוג טובים בעצמכם ולחפש מישהו שדומה לכם ככל האפשר. כמובן שיש פרמטרים אחרים לבחירת בני זוג. בגדול, אם יש סימן אחד שיכול להעיד שהאדם שמולנו הוא אדם טוב, תסתכלו איך הוא מתנהג לאנשים במצבים שונים.

איך מוצאים בן זוג לקשר רציני?

אנחנו מחפשים מישהו שדומה לנו ככל האפשר. ככה זה תמיד בתחילת קשר.. עלינו להסתכל על עצמנו: אם אנו שותפים מעולים שאוהבים, אדיבים, תומכים, מקשיבים, דואגים לעצמנו היטב, להיות בריאים, להיות מאושרים וכן הלאה, זה מה שאנחנו הולכים לחפש. 

כדי לרצות לגרום לבן זוג שמולנו להיות אדם טוב יותר במערכת הזוגית, עלינו להתנהג עימו בדיוק בדרך שבה אנחנו מאמינים שגם הצד השני צריך להתנהג. מציאת מערכת זוגית טובה, נשענת על תובנות אלה.

צאו מהבועה שלכם

כולנו מתפקדים בתוך בועת התנהגות מטפורית. בתוך כל בועה ישנם חוקים מאוד ספציפיים שכולנו מקפידים עליהם. זה מציין כיצד אנו מתייחסים לעצמנו, כמו גם לאחרים. כך, למשל, אם אנו קשוחים כלפי עצמנו כאשר אנו עושים טעויות, אנו נהיה קשים לאחרים, גם במהלך ייעוץ זוגי ייתכן שתשמעו זאת. 

לפעמים אנחנו מכניסים אנשים לבועות שלנו. אנחנו מתחתנים, ובן הזוג שלנו נכנס לבועה. יש לנו ילדים, והם נכנסים לבועה שלנו. כשאחרים עושים זאת, אנחנו מתחילים להתייחס אליהם כמו שאנחנו מתייחסים לעצמנו.

נניח שזוג בדייט, והגבר מאוד רומנטי. הוא נותן לחברתו פרחים, כותב לה שירה ואומר לה הרבה דברים חביבים. הם מתחתנים ואז הכל משתנה. מה שקרה, הוא שלא האהבה נמשכה. הוא טיפל בה כאילו רצה שיתייחסו אליה. לכן חשוב להסתכל על אופיו של האדם לפני קשירת קשר ליחסים אמיתיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *